Back to Question Center
0

10 SEO padomi WordPress tīmekļa vietnēm no Semalt

1 answers:

Meklētājprogrammas rūpējas tikai par noteiktām "tehnoloģiskām lietām", piemēram, alt tagiem, failu nosaukumiem,un atslēgvārdi. Izpratne par to, kā šīs "tehnoloģijas lietas" varētu darboties, var dot uzņēmumam panākumus, ja tos ignorējot var strādāt pret jums.

Artem Abgarian, klientu klientu sekmju vadītājs Semalt ,sniedz vērtīgus padomus par to, kā to pamanīt internetā ar jūsu WordPress tīmekļa vietni .

 • Saturs ir labākais optimizācija. Optimizācija ir efektīva tikai tad, ja to atbalstaunikāls un kvalitatīvs saturs. Teksti un atslēgvārdi izceļ ziņas tēmu. Saturs jākoncentrējas uz apmeklētāja vajadzībām, nevis uz meklēšanudzinēji. Tam jābūt arī lasāmam un saprotamam.
 • Atpakaļsaišu apmaiņa. Ja šī apmaiņa tiek veikta pareizi un saites nāk noatbilstošas ​​augsta līmeņa tīmekļa vietnes, kas piedāvā tādu pašu saturu jūsu vietnē, tas dos jums lielu labumu.
 • Pareizu nosaukumu piešķiršana attēlu failiem. Zīmējums par visatbilstošākajiem attēliem unZiņojumā ietvertie teksti, Google rāda visus ar tiem saistītos rezultātus, pamatojoties uz veikto vaicājumu. Ir ieteicams izmantot specifiskus atslēgvārdusatceroties izmantot alt tagu un nosaukumu tagus, lai palielinātu redzamību un optimizāciju.
 • Īsas pastāvīgas saites, kas ietver atslēgvārdus. Saprotamām perlīnijām ir izdevīgiuz biznesu. Pastāvīgā saite attiecas tikai uz pirmajiem četriem vārdiem, jo ​​Google izlaiž visus sekojošos vārdus..
 • Meklētājprogrammas optimizētas tēmas. Daži tīmekļa tēmas izmanto pārāk daudz kodu, lai to izveidotuizkārtojums un dizains. Google ir jāpārklāj ar avota kodu, lai izzinātu attiecīgo saturu. Jo sarežģītāks ir kods, jo mazāksaturs un atslēgvārdu blīvums. Veiktspēja ir galvenais faktors, nosakot meklēšanas rangu, tādēļ ātri uzlabojamās tēmasUzņēmuma Google vērtējums
 • Izveidot vietnes karti XML formātā. Izmantojot to, ir viegli izpildīt šo uzdevumuGoogle XML vietņu karšu spraudņi. Citi izmantojamie resursi ir Tīmekļa vietņu optimizētājs un Webmaster Central
 • .
 • Izcelt informatīvo saturu vai atslēgvārdus. Atslēgas h1-h6 palīdz izceltvirsraksti, subtitri vai svarīgas ziņas par rakstu.
 • Sociālā tīkla ziņas. Izliešana sociālajos tīklos ir saprātīga SEO optimizācijai.Ciktāl tas veicina kādu vērtību SEO, amatam jābūt daudzveidīgam un ne tikai attiecībā uz uzņēmējdarbību. Tas palīdzēs jums veidot lielisku saziņustarp jums un jūsu auditoriju.
 • Melnā cepure saglabāšana SEO prakse. Google praktiski nav iespējams vilktizmantojot melnās cepures vai spoguļa HTML vietnes, jo Google tos galu galā atradīs un uzliek smagas sankcijas.
 • Darbs ar labo platformu. Izvairieties no Flash, jo tas ir neredzams meklēšanaiun nevis izmantot WordPress.

SEO uzlabo datplūsmas apjomu vai kvalitāti konkrētai vietnei. Meklētājprogrammas palīdzēslai to panāktu, vadot satiksmi, izmantojot "dabiskos" vai "neapmaksātos" meklēšanas rezultātus. Tās teorija ir tā, ka agrāk vai augstāka vietaparādās rezultātu rindā, jo lielāks apmeklētāju skaits saņems.

November 27, 2017
10 SEO padomi WordPress tīmekļa vietnēm no Semalt
Reply