Back to Question Center
0

Kādi ir veidi, kā kļūt par Amazon TOP meklēšanas vaicājumiem?

1 answers:

Lai iegūtu labu priekšstatu par to, kā kļūt par Amazon TOP meklētājiem, jums ir jāsniedz skaidrs priekšstats par to, ko Amazon pārdod. Lai pārliecinātos, ka esat pareizi izveidojis mārketinga kampaņu, skatiet šo ziņu, lai redzētu optimizācijas aspektus, kas jums būtu jāzina. Šis ziņojums atver jūsu acis uz Amazones dārgumu krātuvi un palīdzēs jums bez nepieciešamības pielikt naudu.

Amazones pārdošanas pamati

 • Iegādāties Box

Meklējumi, kas pārlūko Amazon dodieties uz produkta galveno lapu un pēc tam noklikšķiniet uz piedāvājumu, kas ir zemāk par produkta aprakstu, lai pārbaudītu pieejamos piedāvājumus. Tomēr pirmā lieta, ko Amazones pircēji parasti pārbauda, ​​ir pirkšanas kaste. Šajā sadaļā ir parādīts vislabākais variants tirgus nišā. Saskaņā ar statistikas datiem, 5600000000 $ Amazon's 62000000000 $ pārdošanas notiek tieši šeit. Pārdevēji zina, ka viņi var paļauties uz Amazones izvēli, jo tajā tiek ņemti vērā dažādi aspekti, piemēram, cena, kvalitāte, atbilstība utt. Izmantojot pirkuma lodziņu, klienti var sākt pirkuma procesu, pievienojot produktus tieši saviem pirkumu ratiņiem.

Sakarā ar lielo konkurenci Amazon, nav viegls uzdevums kļūt par Featured pārdevēju, kurš uzvar pērkot lodziņu. Tas nenozīmē, ka, ja jūs vērtējat augstu Amazon SERP, jūs kļūsiet par Featured pārdevēju. Lai iegādātos pirkuma lodziņu, jums jāievēro Amazon pamatnostādnes un jābūt vērtīgam saviem klientiem.

Faktori, kas ietekmē tirgotāja vietu piedāvājumu sarakstā:

 1. Konkurētspējīgas cenas
 2. (27 )

  Jums ir jānodrošina lietotāji ar konkurētspējīgu cenu, lai iegūtu pirkuma lodziņu. Tas ietver ne tikai produktu cenu, bet arī piegādes izmaksas. Apmeklētāji, kas meklē nepieciešamos produktus Amazon, var salīdzināt visas cenas un visticamāk izvēlēties viszemāko cenu tirgū. Lai saglabātu konkurētspējīgu cenu, regulāri jāveic konkurences analīze. Turklāt ir lietderīgi izmantot pārcenošanas instrumentus.

  1. Konkurējoši piedāvājumi

  Jūsu piedāvājumiem jābūt konkurējošiem, jo ​​tur ir vairāk pārdevēju, tas uzkāp uz augšu.

  1. Pārdošanas vēsture

  Lai iegādātos Amazon pirkšanas kasti, jums ir nepieciešama ilgstoša un pozitīva pārdošanas vēsture. Amazon ņem vērā jūsu klientu atsauksmes un vidējo pirkumu skaitu mēnesī. Parasti produktus, kas nesen parādījušies Amazones tirgū, nevar kļūt par populāriem pārdevējiem.

  Daudzi citi faktori ietekmē Amazones piedāvātās pārdošanas iespējas. Tomēr iepriekš minētie faktori ir visspēcīgākie. Visefektīvākais risinājums šeit ir nodrošināt, ka visi darījumi, kurus saņemat, izmantojot Amazon, darbojas labi. Jums ir jānodrošina klienti ar vislabāko klientu atbalstu un jālīdzsvaro..

  • Amazon izpildījums

  Amazon izpildījums ir Amazon izstrādātā programma, lai palīdzētu tiešsaistes tirgotājiem mazumtirdzniecībā savus produktus. Izmantojot šo programmu, jūs varat nosūtīt savus izstrādājumus uz kādu no daudzajiem Amazones veiktspējas centriem, kas jāuzglabā. Tas nozīmē, ka katru reizi, kad klients iegādājas produktus no jums, Amazon tos piegādā. Šī programma palīdz jums ietaupīt laiku un koncentrēties uz citiem uzņēmējdarbības vadīšanas aspektiem. Amazon pārņem daudzas piegādes un klientu apkalpošanas aspektus, kā arī paplašina savu produktu sasniedzamību Amazon Prime dalībniekiem un palīdz iegūt pirkumu.

  Padomi, kā padarīt jūsu produktus TOP meklēja Amazon

  • Product reviews

  Pozitīvas produktu atsauksmes ir būtiskas, lai jūsu Amazon būtu augstā līmenī. Jāatzīmē, ka mēs runājam par atsauksmēm jūsu produktu lapu sarakstā, bet ne par atsauksmēm par jūsu pārdevēju profilu. Kopš pēdējā Amazones algoritma atjaunināšanas ir aizliegts lietotājus atstāt atvaļinājumā par dāvanām, atlaidēm utt. Tātad jums ir nepieciešams dabiski iegūt pārskatus. Viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir nodrošināt klientus ar vislabāko iepirkšanās pieredzi. Mēģiniet vislabāk, lai radītu pozitīvas atsauksmes par produktiem, jo ​​tie noved pie augstāku klasifikāciju un lielākas meklēšanas datplūsmas, kā arī pēc tam vairāk pasūtījumu un pārdošanas.

  • Atslēgvārdi

  Ir būtiski ievietot jūsu mērķa meklēšanas vienumus produkta nosaukumā, aprakstā un aizzīmes punktos. Pirmkārt, jums ir jāveic atslēgvārdu izpēte un jāatrod visatbilstošākie jūsu biznesa meklēšanas vienumi, kurus var izmantot jūsu reklāmu popularizēšanai. Otrajā posmā, jums ir nepieciešams stratēģiski izmantot šos atslēgvārdus savā nosaukumā un aprakstā, lai padarītu jūsu ierakstu optimāli un redzami Amazones meklēšanas rezultātu lapā. Tomēr nevajadzētu pārspēt savu sarakstu ar atslēgvārdiem, jo ​​mūsdienās Amazones algoritms kļuvis gudrāks un jums par to var tikt sodīts. Tāpēc padariet savu nosaukumu dabisku, precīzu un saistošu, lai pircēji to uzklikšķiniet no meklēšanas rezultātiem. Lai vienkāršotu atslēgvārdu izpētes kampaņu, varat izmantot vienu no automātiski ieteiktajiem rīkiem, piemēram, Google atslēgvārdu plānotāju vai Amazon atslēgvārdu rīku.

  • Labi optimizēts produktu saraksts

  Labi optimizēta produktu saraksts var palīdzēt jums iegūt ilgtermiņa pārdošanu. Mūsu iepriekšējos rakstos tika sniegti detalizēti ieteikumi, kā padarīt jūsu ierakstu efektīvu. Tāpēc šeit es uzskaitīšu tikai pamata produktu sarakstu optimizācijas faktorus, kas var pozitīvi ietekmēt jūsu klikšķu skaitu un reklāmguvumu:

  1. uzticams un noķerošs zīmola nosaukums;
  2. Aprakstošs produkta nosaukums;
  3. Pilns produkta apraksts ar visām nepieciešamajām produkta īpašībām un acīmredzamiem ieguvumiem;
  4. saprātīgi aizzīmes punkti;
  5. Kvalitatīvu produktu attēli ar iespēju tuvināt;
  6. Risinot problēmas.
  • Konkurētspējīgās cenas

  Amazon klienti nosaka diapazonu, ko viņi uzskata par vērtību un ko viņi vēlas tērē par to. Jūsu cenai jābūt saprātīgai un jābalstās uz vidējo tirgus tendenci. Tas var paaugstināt vai samazināties sezonāli vai ar jaunās uzlabotās produkta versijas izskatu. Jūsu cena nedrīkst būt ļoti zema, jo tas var nozīmēt kvalitatīvus jautājumus saviem potenciālajiem klientiem. Tāpēc mēģiniet orientēties uz jūsu niša vadošo produktu.

December 6, 2017
Kādi ir veidi, kā kļūt par Amazon TOP meklēšanas vaicājumiem?
Reply