Back to Question Center
0

Kā gūt panākumus Amazonā, meklējot labāko pārdevēju atslēgvārdus, vislabāk?

1 answers:

Diemžēl nav galīga rokasgrāmata vai jebkādi pakāpeniski izstrādāti rīcības plāni, kas var garantēt, ka jūsu produktu sarakstā tiks labi apskatīti Amazon meklēšanā top pārdevēju piedāvājumi. Ar miljoniem aktīvo pircēju, daudzu produktu piedāvājumu un izsmalcinātā meklēšanas ranga algoritma, Amazon ir ļoti konkurētspējīga pārdošanas vieta. Un šeit ir brīdis, kad tiek uzsākta produktu saraksta optimizācija. Es domāju, ka ar labu labāko veiktspējīgo atslēgvārdu sarakstu jūs varat viegli uzkāpt uz augšu Amazon meklē atbilstošus pārdevēju piedāvājumus. Bet kā atrast labākos atslēgvārdus ar vislielāko meklēšanas apjomu, tomēr joprojām ir zemāka konkurence? Zemāk es gatavojas parādīt jums īsu instrukciju, lai padarītu lietas daudz vieglāk, vismaz tās, kas saistītas ar atslēgvārdu izpēti Amazon.

Atrast sēklu atslēgas vārdus

Ja tev precīzi nezina, kādi galvenie mērķa atslēgvārdi jāizmanto jūsu produktu sarakstā uz Amazon, šeit ir tavs sākumpunkts. Pirmais, kas jādara, ir atrast sēklu atslēgvārdus. Es domāju, ka, ja jums jau ir produkts pārdošanai, ir pienācis laiks identificēt pamata meklēšanas apjomus, lai iegūtu lielu priekšstatu par ilgtermiņa meklējamo frāzēm, ko izmanto dzīvie pircēji. Es ieteiktu izmantot Google Atslēgvārdu plānotāju kā ideālu kickstart risinājumu, lai uzreiz saprastu spēles noteikumus, kurus vēlaties uzvarēt, izmantojot Amazon meklēšanai top pārdevēju piedāvājumus.

Veiciet kopā atslēgvārdu idejas

Jūsu nākamais solis ir apkopot atslēgvārdu idejas no diviem galvenajiem avotiem - reālas pircēju meklēšanas preferences, kā arī efektīvi atslēgvārdi un ilgtermiņa asiņu kombinācijas, kuras veiksmīgi izmanto jūsu konkurenti. Lūk, kad spēlē Amazones atslēgvārdu izpētes un izsekošanas rīki! Par laimi ir daudz dažādu iespēju (t.i., īpašie rīki, tiešsaistes platformas vai pārlūka paplašinājumi), kas ir pieejami tīmeklī. Kas attiecas uz mani, es ieteiktu veikt konkurētspējīgu pētījumu kopā ar padziļinātu analīzi par reālajiem pircēju preferencēm, izmantojot vienu no šādiem instrumentiem, kas paredzēti, lai novērtētu Amazon meklēšanu par labāko pārdevēju atslēgvārdu iespējām: KeywordInspector, Scope, JungleScout vai pilna tauku AMZ Tracker rīku komplekts.

Analizēt galvenos rādītājus - un jūs esat pabeidzis

Nav brīnums, ka jūs atradīsit ceļu caur tūkstošiem dažādu atslēgvārdu ideju, kas šķiet potenciāli uzvarošs. Bet kā pateikt patiešām cienīgus ieteikumus no dažām mazāk saprātīgām? Šeit ir galvenie rādītāji, kas ļauj jums mainīt galveno atslēgvārdu ideju sarakstu īsu praktisku darbību kopumā:

  • Meklēšanas apjoms - vienkārši sakiet, atslēgvārdu meklēšanas apjoms parāda, cik populāri tā ir visā pasaulē. Es domāju, ka, izņemot pašu Amazon tirgu, kopējais meklēšanas apjoms sniedz mums plašu izpratni par atslēgvārdu popularitāti Google meklēšanā starp dzīvajiem pircējiem.
  • Klikšķi - palīdzēs jums izprast patieso viena atslēgvārda satiksmes radīšanas potenciālu. Vai arī otrādi, uzzināt jūsu tuvāko nišu vai kategoriju konkurentu vidējo klikšķu skaitu vai datplūsmu, jūs varat viegli ieķerties ar dažiem vērtīgiem atslēgvārdiem, kas jau Amazon demonstrē vislabākos rezultātus.
  • Atslēgvārdu sarežģītība - Pirms katra produkta katalogu optimizēšanas sākšanas apsveriet katra atslēgvārda vai frāzes frāzes garumu un klasifikācijas grūtības. Es domāju, ka vissarežģītākā lieta šeit ir atrast veselīgu atslēgvārdu līdzsvaru starp to komerciālo vērtību un grūtību klasifikāciju. Un atcerieties, ka jūs vēlaties atrast tos atslēgvārdus, kurus visticamāk izmantos reālie lietotāji, nevis meklētājprogrammas.
December 6, 2017
Kā gūt panākumus Amazonā, meklējot labāko pārdevēju atslēgvārdus, vislabāk?
Reply