Back to Question Center
0

Kā padarīt jūsu Amazon produktu sarakstu efektīvu?

1 answers:

Amazon ir lielākā e-komercijas platforma pasaulē. Tas darbojas gandrīz tādā pašā veidā kā citas meklētājprogrammas, nodrošinot lietotājiem ar attiecīgajiem produkta rezultātiem viņu jautājumus. Ir svarīgi, ka jūs domājat par optimizāciju un to, kā vislabākā optimizācijas prakse varētu būt ik gadu mainījusies. Tāpat kā jebkuras citas populāras meklētājprogrammas, Amazon ir savi noteikumi un vadlīnijas, kas jāievēro, lai jūsu potenciālie klienti kļūtu redzami. Tas ir ļoti konkurētspējīgs tirgus, kur pārspēt savus niša vadītājus; jums ir jāiegulda Amazon produktu sarakstu optimizācijā.

Ja jūs nekad neesat noraizējies par savu produktu optimizēšanu Amazon, jums nav tālu iet, bet tagad ir lielisks laiks, lai sāktu veidot stratēģiju. Šis raksts ir izstrādāts, lai parādītu, kā padarīt jūsu Amazon produktu sarakstu labi pārveidotu un piesaistot vairāk potenciālo klientu no meklēšanas.

Praktiskas metodes, kā uzlabot Amazon produktu sarakstu

  • Produktu attēli

( 16)

Lai padarītu savu ierakstu noderīgu, jums jāsniedz lietotājiem vislabākās kvalitātes produktu attēli. Vienīgais veids, kā jūsu potenciālie klienti var pārbaudīt produktu, ko viņi gatavojas iegādāties, ir produktu attēli no dažādiem leņķiem. Amazon ir izstrādājuma attēla prasības, kas ietver tehniskās specifikācijas un Amazon vietnes izstrādājumu standartu. Pamatprasība par attēla kvalitāti nosaka, ka tēlam jābūt fokusētam, profesionāli apgaismotam vai fotografētam ar reālistisku krāsu un gludām malām. Turklāt jums ir jāpārliecinās, ka produkts aizpilda 85% vai vairāk attēlu rāmja.

Attēli, kurus jūs piedāvājat produktu sarakstam, bieži ir Amazon pārmeklēšanas veicēju vai pārtraukumu faktors. Tāpēc jums vajadzētu padarīt tos pietiekami pārliecinoši, lai mudinātu Amazon meklētājus iegādāties jūsu produktu.

  • Uzlabojiet sava produkta nosaukumu

Jums vajadzētu iekļaut visu būtisko informāciju ar 200 nosaukumiem. Nepārslogojiet savu nosaukumu ar atslēgvārdiem vai reklāmas saukļiem. precīzs produkta apraksts, kurā iekļauts objekta krāsa, svars, izmērs un citas nepieciešamās funkcijas. Jo detalizētāks ir jūsu nosaukums, jo labāk. Jūsu virsrakstam ir jāsniedz pietiekami daudz informācijas, lai kāds varētu izdarīt pirkuma lēmumu. saprātīgi izmantot visas 200 rakstzīmes jūsu nosaukumā.

Saskaņā ar Amazon vadlīnijām, jums vajadzētu ievērot īpašu formulu, lai palīdzētu veidot savu nosaukumu. Šī formula izskatās šādi: "zīmols + modeļa numurs + modeļa nosaukums + produkts veids un krāsa

  • Sasniedziet zīmola potenciālu, izmantojot aprakstu un aizzīmes

Atverot Amazon produkta lapā, jūs varat vērot aizzīmes punktus zem virsraksta. Šeit varat īsi aprakstīt savu elementu raksturojumu stics un stratēģiski izmantot jūsu mērķa atslēgvārdus. Jūs nevarat izlaist šo darbību, jo tas palīdz lietotājiem izdarīt pirkšanas lēmumu.

Tomēr ir arī svarīgi pievienot detalizētu produkta aprakstu. Dažreiz tiešsaistes tirgotāji sajaucas par aprakstu un aizmirst to pievienot pavisam. Lielākajā daļā gadījumu aizzīmju punkti nevar atbildēt uz visiem lietotāju jautājumiem saistībā ar jūsu pārdotajiem produktiem. Tāpēc jums ir nepieciešams to detalizētāk aprakstīt, nodrošinot saviem potenciālajiem klientiem visas produktu priekšrocības un funkcijas. Jums nevajadzētu rakstīt šeit par savu uzņēmumu vai pievienot kādu reklāmas informāciju. Jūsu primārais uzdevums ir noformēt priekšmetu, kuru jūs pārdodat.

December 6, 2017
Kā padarīt jūsu Amazon produktu sarakstu efektīvu?
Reply