Back to Question Center
0

4 Pārliecinoši digitālā mārketinga taktika, lai uzlabotu veiktspēju - Semalt ekspertu bažas

1 answers:

Digitālā mārketings ietver e-pasta reklāmu, SEO, tiešsaistes reklāmu, sociālo medijuun mājas lapas dizains. Tas rada izaicinājumu vietējo uzņēmumu īpašniekiem, kuri tikai vēlas savās vietnēs piesaistīt vairāk acis. Parasti šieuzņēmēji ir pārāk aizņemti, pētot labākās mārketinga pieejas saviem uzņēmumiem.

Šajā sakarā Nik Chaykovskiy, vecākais klientu panākumu menedžeris no Semalt ,izstrādā svarīgas digitālās mārketinga stratēģijas, kuras jebkurš uzņēmums var pieņemt 2017. gadā. Vietējo uzņēmumu īpašnieki, piemēram, advokāti, zobārsti,ārsti un restorāni atradīs stratēģijas ļoti noderīgas.

1. Paturiet prātā, jūsu vietne ir konvertējama "mustang".

Katram digitālā mārketinga aspektam ir jābrauc uz SEO interneta satiksmi uzbiznesa vietne. Tas ir jāuzskata par ļoti svarīgu. Daudzas vietnes tika izveidotas ar neatbildīgu dizainu, kas nozīmē, ka tās irizaicinājums, lai pārvietotos uz tādām ierīcēm kā mobilie un izskatās dīvaini. Pētījumi rāda, ka vairāk nekā 43% klientu satiksmes rodas no mobilā tālruņaierīces, kuru skaitliski paredzēts palielināt. Tādējādi uzņēmējdarbības vietnei jābūt pievilcīgai ar vienkāršu navigāciju mobilajos sīkrīkos. Apmeklētājivajadzētu spēt noklikšķināt uz e-pasta adreses vai tālruņa numura, lai sazinātos ar uzņēmuma īpašnieku vai vadību. Turklāt, ja ir klientilai pierakstītu kontaktpersonu, tad uzņēmums, visticamāk, zaudēs tos konkurentiem ar optimizētām vietnēm. Tāpēc idejair pārvērst apmeklētājus uz ēdieni pa e-pastu, tālruņa zvanu vai ieeju.

2. Izpildīt "bagātīgās atbildes" tīmekļa vietnē.

Tagad cilvēki mainās, kā viņi izmanto Google. Apmeklētāji vairs nevēlaspievērsiet uzmanību informācijai, bet dodieties Google, lai atbildētu uz viņu jautājumiem. Kā uzņēmums uzņēmums Google ir ieguldījis šajā izdevībā, ieviešot"bagātīgas atbildes" uz savu meklēšanas algoritmu un uzlabotu SEO pieredzi. Tas nodrošina precīzākus rezultātus. Šajā sakarā jebkurš vietējais uzņēmumsīpašniekam ir kopīgi jautājumi, uz kuriem viņi bieži atbild klienti. Tādējādi būtu izcili īstenot bagātīgas atbildes biznesa vietnētādā veidā, ka tie parādās vispirms, kad Google uzdod jautājumus.

3. Izmantojot sociālo tīklu piesardzīgi.

Acīmredzot, pieņemot lēmumus par sociālajiem kanāliem, lielākā daļa vietējo uzņēmumu ir iestrēdzisizmantot un kā būtu jāveic norīkošana. Svarīgs noteikums ir izprast jūsu klientu bāzi. Sociālie mediji nav jauns jēdziens. Noregulētsaviem klientiem sāciet ar citiem sociālo mediju ekspertiem. Turklāt publicēšana sociālajos plašsaziņas līdzekļos vienkārši rada uzņēmējdarbības balsiPapildus saziņai ar lojāliem klientiem. Tādējādi uzņēmējam ir jābūt uzmanīgiem, lai izvairītos no vietnes pārslodzes ar akcijām un piedāvājumiem.

4. Atlikusi koncentrēšanās uz e-pasta mārketingu.

Dažus gadus atpakaļ, e-pasta mārketings tika likts malā, lai bruģētu ceļu uz sociālomediju mārketings. Tomēr lielākajai daļai vietējo uzņēmumu e-pasta mārketings ir lēts un lielisks saziņas veids ar klientiem. Instagramun Facebook parāda ziņu tikai daļai sekotāju. Viņiem ir jāmaksā, lai sasniegtu vairāk cilvēku. Uzņēmējs var nosūtīt jaunus izvēlnes vienumus,notikuma informāciju un piedāvājumus bez maksas, izmantojot e-pastu. MailChimp izmantošana ļauj uzņēmuma īpašniekam sūtīt ziņojumus 2000 kontaktiem, kas irefektīva mārketinga platforma.

Visbeidzot, vietējo uzņēmumu īpašniekiem būtu nepārtraukti jāpārliecinās par viņu uzņēmējdarbībulai nodrošinātu, ka kontaktinformācija darbojas. Pēc tam var tikt īstenotas citas digitālās mārketinga stratēģijas, lai novirzītu satiksmi uzvietne

November 27, 2017
4 Pārliecinoši digitālā mārketinga taktika, lai uzlabotu veiktspēju - Semalt ekspertu bažas
Reply