Back to Question Center
0

Hottest SEO tendences 2017: Insight no Semalt

1 answers:

2017. gadā radās jaunas meklētājprogrammu optimizācijas tendences. Šādas izmaiņas sekopaziņojums par Google izstrādātajiem jaunajiem algoritmu kritērijiem. Princips piešķir lielāku nozīmi SEO aspektiem, piemēram, satura kvalitātei unkā arī mobilajām ierīcēm piemērotas iniciatīvas. Tajā pašā laikā vecās taktikas, piemēram, atslēgvārdu pildīšana, tika uzskatītas par melnu cepuriinstrumenti, kas rada sodus.

Nik Čaikovskis, eksperts Semalt Digitālie pakalpojumi sniedz dažas SEO idejas, kas šogad var padarīt jūsu vietni rangu ātri.

1. Gaidīt tālāku uzsvaru uz mobilo

Google piedāvā mobilajām ierīcēm piemērotas vietnes. Pēdējo divu gadu desmitu laikāmobilie tālruņi lēnām nomainīja galddatorus, pārlūkojot internetu. Kopš 2015. gada Google paziņoja par mobilajām ierīcēm draudzīgām vietnēmbūtu Google kritēriji, lai klasificētu tīmekļa vietnes. Turklāt tīmekļa vietnes, kurām nav saskarnes ar mobilo ierīci, saņemsods par zemu līmeni. Google arī skaidri norādīja, ka drīzumā sadalīs mobilo un darbvirsmas vietņu indeksēšanu. Paršī iemesla dēļ personai, kura izveido mājas lapas, tie būtu jāmobilizē mobilā tālruņa tīklā, optimizētu meklējumus mobilajās ierīcēs un jāuzlabovietne. Mobilo rādītāju dēļ šādas vietnes būs augstas.

2. Gaidīt vairāk vietņu, lai uzņemtu paātrinātās mobilās lapas (AMP)

Kopš 2015. gada AMP ir tendence, kad runa ir par tīmekļa lapu optimizācijumobilajām pārlūkprogrammām. Kopš mobilizētās iniciatīvas pārejas AMP ir viens no veidiem, kā nodrošināt, ka vietnei ir UEO..AMP slodze līdz 5 reizēm ir ātrāka un tajā pašā laikā saglabā datu lietojumu līdz pat 8 reizēm, nekā parasti patērē mājas lapas.

3. Lietotāju pieredzes optimizācijas nozīme (UEO) pieaugs

Google piedāvā tiešsaistes tirgotājiem un vietņu veidotājiem vairāk uzmanībaspar ēkas kvalitātes vietnēm. Google paļaujas uz tādiem faktoriem kā vienkāršība, lietošanas vienkāršība, navigācija un pieejamība. Vietnei jāsniedzlietotājam ir laba pārlūkošanas pieredze, lai to rangs vispirms meklētājprogrammās.

4. Meklēšana par balsi ir uz augšu

Meklēšana ar balsi notiek kā viena no meklēšanas veikšanas metodēm.Programmatūra, piemēram, Siri, Cortana un Google Now, izmanto balss komandas, lai meklēšanas vaicājumus ievietotu meklētājprogrammā. Web izstrādātājiem jādod risksjo jaunā jomā, jo īpaši pieaugot ierīcēm, kuras izmanto internetu, piemēram, viedtālruņus.

5. Saturs tagad ir meklējams ar nolūku

SEO ir orientēts uz atslēgvārdu izpēti. Tomēr Google tagad ir orientēta uz meklētājiem.Google noteiks saturu, kas interesē auditoriju. Parametri, piemēram, atlēcienu līmenis, iesaistīšanās laiks un apmeklētās lapasbūs daži no faktoriem, kas paaugstināsies Google meklētājprogrammu rezultātu lapās (SERPs).

Secinājums

Kā digitālais tirgotājs, vajadzētu būt modram un gatavs sekot līdziizmaiņas. Šogad vairums meklētājprogrammu ir izdarījuši vairākus grozījumus. No AMP izmaiņām mobilā pirmā SEO. Šīs izmaiņasir veikušas vairākas tendences, lai mainītu tradicionālo meklētājprogrammu praksi. Pēc iepriekš minētajiem padomiem viens var būt gatavsizmaiņas, kas izriet no laba ranga saņemšanas meklētājprogrammās.

November 27, 2017
Hottest SEO tendences 2017: Insight no Semalt
Reply