Back to Question Center
0

Jūsu Online Business Vs. Jauni konkurenti - 3 awesome padomi no Semalt

1 answers:

Interneta veikala atvēršana ir vienkāršs uzdevums. Fiziskās veikala atvēršana var būtgrūts uzdevums. Tas ietver tādas procedūras kā krājumu uzturēšana, pasūtījumu piegāde, iepirkumu plaukti un apmaksa par mazumtirdzniecības telpu. Tomērtas nav tiešsaistes e-komercijas gadījums. Ikviens indivīds ar vienkāršām pamatzināšanām var izveidot palaišanu un no viņiem gūt pienācīgus ienākumusplašais interneta resurss.

Ņemot vērā šīs zināšanas, ir skaidrs, ka visi uzņēmējdarbības sākšanas vai vidēja lieluma uzņēmumikas jau pastāv, var saskarties ar stingru konkurenci no jauniem tiešsaistes starta uzņēmumiem. Lielākā daļa no šiem jaunajiem konkurentiem lielā mērā iegulda SEO un apmaksā reklāmasiegūt tirgus daļu atsevišķā nišā.

E-komercijas bizness, kam ir ilgtermiņa uzĦēmums, var konkurēt ar šādiem jauniem uzĦēmumiem,ievērojot padomus, ko sniedz Nik Chaykovskiy, vecākais klientu panākumu menedžeris no Semalt .

1. Izmantojiet radošās mārketinga metodes

.

Tradicionālās mārketinga metodes ietver reklāmkarogu reklāmu, PPC reklāmas un pat produktuizvietošana veiksmīgajos veikalos, piemēram, Amazon un eBay. Tomēr lielie uzņēmumi izmanto radošas metodes, piemēram, samaksātās atsauces. Piemēram,uzņēmums var izveidot koncertu, kurā viņi uzaicina klientu piedalīties. Šajā dalībā klientam var būt iespēja uzdot jautājumuvēl viens atlaidei. Šādi nosūtījumi noved pie lielākas pārdošanas nekā apmaksātām PPC reklāmām.

Satura mārketinga metodes, piemēram, mācību video, lai veicinātu esošos klientus..Sociālo mediju mārketings un e-pasts pēc tam ļauj kopīgot. Koplietošana ir piemērota SEO, kā arī tiešo klientu saņemšanai. Vairumā gadījumu cilvēkikoplietot saturu lietotājiem, kuri tūlīt kļūst par klientiem.

2. Norādiet zvaigžņu klientu apkalpošanu

.

Piedāvātais augstākā līmeņa klientu apkalpošana nav tieši paredzēta jauniem konkurentiem. Kā mazumtirgotājskurš ir bijis biznesā ilgi, tas ir lauks, kur jūsu pieredze stājas spēkā. Piemēram, klientam ir iespēja dot iespējuārkārtas klientu pieredze. Dažās situācijās varat pieprasīt klientam, piemēram, sociālo mediju vai pat pārskatīt pakalpojumā Google. Zvaigžņuklienti var radīt izpratni par saviem sekotājiem un nopelnīt dažus jaunus apmeklētājus.

3. Sniedziet unikālus piedāvājumus.

Vairumā gadījumu klienti, kuri dodas uz jaunu konkurentu, ir jūsu vecie klienti. SEOietver meklēšanas rezultātu kopīgošanu, nevis piesaistīšanu vairākiem meklētājiem. Tā rezultātā jums ir nepieciešama stratēģija, lai atjaunotu savu veco klientu bāzi.Lielapjoma e-pasta mārketings var būt laba stratēģija. Var sākt, pateicoties bijušajiem klientiem un piedāvājot piedāvājumu par zemu cenu.Dažos gadījumos ietveriet bezmaksas piedāvājumu pircējam. Kad jūs atgriezīsit savus klientus, jūs varat atgriezties pie vecākiem mārketinga paņēmieniem.

Secinājums

Daudzi uzņēmēji, kas veic tiešsaistes biznesu, saskaras ar stingru konkurencino starta uzņēmumiem. Cilvēki, kas vēlas iesaistīties tiešsaistes mārketingā, ir tonnas SEO metožu, kā arī ja parādās jauns spilgts konkurents,satiksmes samazināšanās, kas nonāca jūsu vietnē. Šī parādība padara visu SEO process nomocīt kā konkurentuieņem SERP rezultātu rangu, iegūstot daļu no jūsu datplūsmas. Tomēr uzņēmums var atgriezties parastajā tirgū, un tāpēc var konkurētsamazināsies. Izmantojot iepriekš sniegtos padomus, varat atgūt savus klientus un atgūt savu augstāko pozīciju.

November 27, 2017
Jūsu Online Business Vs. Jauni konkurenti - 3 awesome padomi no Semalt
Reply