Back to Question Center
0

Jūsu SEO optimizācija ar saturu: idejas no Semalt

1 answers:

Vietējais SEO vairs nav saistīts ar vietnes optimizēšanu vien. Tas ietver arī uzturēšanuveselīgas attiecības ar jūsu tiešsaistes kopienu un spēcīga tiešsaistes klātbūtne, izmantojot jūsu vietni un sociālo mediju. Sociālie mediji irkļūt par perfektu platformu mijiedarbībai ar saviem klientiem.

2009. gadā Google sāka strādāt pie sociālo mediju datu integrēšanas tās dabiskajā meklēšanāalgoritms. Tas nozīmē, ka jūsu vietnes un sociālo mediju platformu, piemēram, Facebook, Twitter un Instagram saistīšana palielinās iesaistīšanosun vietņu apmeklējumi. Rezultātā jūsu vietne tiks vērtēta augstāk.

Attiecībā uz vietējiem uzņēmumiem - visu informāciju, tostarp darba stundas, datumu un cenubūtu jāatjaunina. Klientu veiksmes menedžeris Semalt ,Frank Abagnale sniedz idejas, kas palīdzēs uzlabot jūsu tīmekļa vietni un sociālo mediju klātbūtni, lai sasniegtu augstāku iesaistīšanos un rangu

1. Pievienot emuāru uz jūsu vietni

Emuārs ir būtisks jebkurā tīmekļa vietnē. Izmantojiet to, lai ievietotu jaunāko informāciju parjūsu produktiem un pakalpojumiem, saviem klientiem un vietējai sabiedrībai. Lai padarītu emuāru interaktīvu, apsveriet šādas idejas.

Pievienojiet klientiem lētākus fotoattēlus un stāstus

Jautājiet klientiem par viņu pieredzi un ieteikumiem, lai uzlabotu savus pakalpojumus.Pēc tam publicējiet interviju un fotoattēlus savā emuārā. Pirms publicējat savu atļauju. Publicējiet stāstu par dažādiem sociālajiem plašsaziņas līdzekļiemplatformas un norādiet saiti uz jūsu emuāra ziņu. Tas ir labs veids, kā iesaistīt savus klientus. Viņi jutīsies appreciated.

Publicējiet Jūsu uzņēmuma attēlus dažādos laikos

Iezīme konkrētu produktu vai ierakstu

Regulāri tas palīdz jūsu klientiem atjaunināt jūsu pakalpojumus.

Publicējiet šausmu stāstu, kas saistīta ar jūsu biznesu

Pieņemsim, ka esat ķīmiskā tīrītava, ievietojis ļoti netīru kleitu, ko esat mazgājis. Rakstītstāsts par to, kā šī kleita bija netīra un tā tālāk. Uzņēmums nevar palaist garām "šausmu stāstu". Meklējiet vienu un ziņojiet par to savā emuārā untad dalīties tajā ar sociālo mediju.

2. Sazinieties ar ietekmīgajiem jūsu kopienas cilvēkiem

Izmantojiet savas sociālo mediju lapas, lai izveidotu savienojumu ar ievērojamiem cilvēkiem, piemēram, slavenības jūsu reģionā.Sadarboties ar viņiem, kopīgojot savas ziņas utt. Šīs vietējās personas var palīdzēt tirgot jūsu produktu un pakalpojumus. Kad viņi atbilduz jūsu komentāru u.tml., daži cilvēki to varēja redzēt kā apstiprinājumu.

3. Make Vīrusu Posts

Kad jūs izveidojat kaut ko, kas vīrusu izplatās sociālajā medijā, daudzi cilvēki jutīsies interesantijūsu uzņēmumā vai uzņēmumā. Cilvēki sāks meklēt jūsu uzņēmumu, un meklētājprogrammas to noteiks kā rezultātu.

4. Sazinieties ar savu tiešsaistes kopienu

Izmantojiet vietējos notikumus, lai izveidotu savienojumu ar savu kopienu. Ziņojums par notikumiem, kas notiek jūsu apkārtnēpar sociālo mediju un emuāru. Iespējams, ka fani var kopīgot ziņas, kas daudziem informē par jūsu uzņēmumu / uzņēmumu. Varat arī pievienot vietējonotikumu kalendārs uz jūsu vietni. Pārliecinieties, ka tas tiek regulāri atjaunināts.

Lai vietējie SEO būtu veiksmīgi, optimizējiet to augstākā ranga meklētājprogrammās untad izveidojiet svaigu saturu savam emuāra un sociālo mediju ziņojumos. Saistībā ar klientiem sociālo mediju rezultātā jūsu vietnei tiek nodrošināta lielāka datplūsmaun līdz ar to augstāks vērtējums meklētājprogrammās.

November 27, 2017
Jūsu SEO optimizācija ar saturu: idejas no Semalt
Reply