Back to Question Center
0

Kā palielināt jūsu SEO veiktspēju ar iekšējām saitēm - Padomi no Semalt

1 answers:

Tūkstošiem tīmekļa vietņu pastāv, un daudz kas tiek radītas ikdienā. Konkurencetiešsaistes klātbūtne ir stīva. Lai sasniegtu priekšrocības salīdzinājumā ar saviem konkurentiem, jums jāoptimizē jūsu vietne, izmantojot vietnes SEO pakalpojumus. Viens noVissvarīgākie vietņu SEO elementi ir iekšējās saites. Tomēr lielākā daļa cilvēku pievērš uzmanību tam. Iekšējās saites ietekmē to, kā meklētdzinēji atklāj un aplūza jūsu saturu un lietotāja pieredzi .

Artem Abgarian, vecākais klientu veiksmes menedžeris Semalt ,ir izstrādājusi iekšējo saišu stratēģiju, lai sadalītu savus konkurentus .

Kā atrast rakstu iekšējās saites

Efektīvs līdzeklis, ko varat izmantot, lai apkopotu datus uz vietas, ir Screaming Frog. Tasir gan bezmaksas, gan apmaksātas versijas. Brīvā versija ir paredzēta mazākām vietnēm.

Pārlūkot tīmekļa vietni

Lai sāktu, ievadiet tās vietnes URL, kuru vēlaties pārmeklēt. Atkarībā nostundu, lai ielādētu, var paiet minūtes līdz vienai stundai. Tā kā mums ir nepieciešams tikai URL, noņemiet atzīmi no Javascript, CSS, pārbaudīt saites un Javascript ārpusmape Noņemiet atzīmi no tā, kas jums nav nepieciešams sadaļā "konfigurācija> zirneklis".

Papildu iekšējās saites

Pēc rāpuļprogrammas pabeigšanas mums jāatrod URL, kuru mēs pētām. Taisītprocess ātri, ievadiet URL beigas meklēšanas lodziņā. Kad esat to atradis, noklikšķiniet uz pareizā URL un filtrējiet uz HTML. Pēc tam noklikšķiniet uz"saitēs" lapas apakšdaļā. Jūs atradīsit visas iekšējās saites jūsu izvēlētajā vietrādī URL.

Nākamais solis ir eksportēt iekšējās saites. Lai tos eksportētu, noklikšķiniet uz labā klikšķauz URL un pēc tam izvēlieties "Eksportēt> Saites".

Notīriet iekšējo saišu sarakstu

Pēc iekšējo saišu izvilkšanas nākamais solis ir tīrīt sarakstu. Tas irdēļ taksonomijas lapu un izsekošanas parametru dēļ var būt dublēti URL..Ievietojiet URL Google Doc un sakārtojiet tos alfabētiskā secībā.Dublētie URL tiks sagrupēti un tāpēc viegli noņemami.

Nākamais solis ir meklēt īpašas rakstzīmes, lai noņemtu vietrāžus URL. Ja jūs izmantojatMac izmantot komandu + F. Windows lietojumprogrammu kontrolei + F, lai tās noņemtu, jums tiks palaists saraksts ar iekšējām saitēm un citiem enkura tekstiem.

Izmēģiniet vietnes optimizāciju

Izmantojot iekšējo saišu sarakstu, jums būs jāizlemj, kādi uz vietas faktori irjūs vēlaties pārskatīt. Šeit ir kritēriji, kas jāizmanto.

  • Atslēgvārds tiek izmantots URL, enkura teksta un nosaukuma tagos.
  • Raksta garums.
  • Pārbaudiet, vai saite ir pirmajā lapā.
  • Ja saite ir atrodama pirmajos 100 raksta vārdos.
  • Datums, kad raksts tika publicēts un ja tas ir atjaunināts.

Izmantojiet Google lapu, lai pārskatītu visas saites un reģistrētu rezultātus.

Kā to izmantot, ir atkarīgs no tā, vai jūsu vietne ir jauna vai jau esoša.

Jauna vietne

Jaunai vietnei atlasiet mērķa lapu un palaidiet to apspriežamā procesāvirs. Jūs atradīsiet visas saites un kā tās tiek optimizētas.

Pēc tam veiciet saišu auditu, lai saprastu galveno lapu nepieciešamo darba apjomu.Izmantojiet galveno lapu, lai ģenerētu satura idejas. Lai izveidotu atslēgvārdu sarakstu, jums ir jāmaksā samaksāts SEMrush konts. No informācijas, kas jums nokļūstizveidojiet atslēgvārdu sarakstu, pamatojoties uz jūsu konkurenta saturu.

Esoša tīmekļa vietne

Process ir citāds, ja jums ir esoša vietne ar saturu. Noatslēgvārdi izlemj jūsu stūrakmens saturu. Pēc tam izmantojiet SEMrush, lai eksportētu visus kontaktus un pārbaudītu, vai ir lapa, kas jau ir jūsu rangaatslēgvārds Atjauniniet lapu un izmantojiet to.

Iesaiņošana

Ir svarīgi kontrolēt jūsu iekšējās saites. Saites tiek izmantotasmeklētājprogrammās pateikt lapas, kuras jūs uzskatāt par atbilstošiem, kā arī palīdzēt apmeklētājiem pārvietoties vietnē.

November 27, 2017
Kā palielināt jūsu SEO veiktspēju ar iekšējām saitēm - Padomi no Semalt
Reply