Back to Question Center
0

Kā produktu dati ietekmē SEO: Insalt no Semalt

1 answers:

Jebkurā e-komercijas biznesā efektīva meklētājprogrammu optimizācija parasti ir izdevīgaveiksmes faktors. Daudzās SEO stratēģijās galvenā uzmanība nav pievērsta produktu datu kvalitātei. Viņi koncentrējas uz tādiem aspektiem kā atslēgvārdu meklēšana,atpakaļ saites, sociālo mediju klātbūtne un tīmekļa vietnes tehniskie dati. Tomēr daži netiešie faktori var ietekmēt arī jūsu SEO rezultātus.

Džeks Millers, Klientu Saucccess vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi paskaidro, kā produkta dati ietekmē jūsu veiktspēju.

Produkta dati tieši neietekmē SEO. Tomēr jebko, kas ietekmē iekšējo saikni,Vietrāži URL un saturs var ietekmēt dabiskās meklēšanas rangu. Aizpildot vietni ar datiem, piemēram,Produktu kategorijas, grupas un saturs parādās katram produktam, kuru pievienojat sistēmai. Katrai vietnei ir satura pārvaldībasistēma, kas pārvalda šo informāciju, atzīmējot lodziņus savā datu bāzē. Visi šie lauki un izvēles rūtiņas ietekmē derīgumuno katra produkta un tā informācijas.

Produktu dati un iekšējā sasaiste

SEO ietver tādus aspektus kā produktu nosaukumu, URL un aprakstu optimizācija.No otras puses, produkta dati ietekmē to, kā informācija parādās vietnes datubāzē. Kā produkts ir klasificēts, grupēts, savstarpēji saistītsun marķējums ietekmē tā kontekstuālo saistību ar lietotāju. Šis kritērijs ir viens no faktoriem, ko Google algoritms koncentrējas uz laikuanalizējot satura vadības sistēmu rangu.

Piemēram, kategorijas klikšķu ceļš var būt - Target> krekli> vīriešu krekli>puse kakla. Šajā vietnē jūs varat iegādāties pilnīgu kakla kreklu, kas pieder kreklu sadaļai, kā arī vīriešu krekla kategoriju. Šeit pilnakakla krekls pieder kreklu sekcijai, bet arī puskakla grupai. Produkta nosaukums ir H2 virsraksts un aprakstsmeta aprakstā.

Dublikātu saturs

Dublēts saturs rodas, ja meklētājprogramma ierindo vairākus URL, norāda uz to pašulappuse. Piemēram, dublikātu saites var kontrolēt, izmantojot kanoniskos tagus. Dublēts saturs var būt kaitīgs jūsu SEO. Tas samazinalapas autoritāte, jo datplūsma tiek koplietota ar vairākiem URL, tādējādi apgrūtinot rangu.

Tomēr dublikāta satura labošana ir samērā vienkārša. Vajadzēs atrast visuURL, kas norāda uz dažiem līdzīgiem produktiem. Ja vēlaties novirzīt saites uz vēlamo lapu, varat atjaunot tā autoritātiīpaša tīmekļa vietne. Piemēram, pārrakstot kodu vai nododot 301 novirzīšanas kodus, var novērst šo problēmu un atjaunot vietnes lapu vērtējumu.

Secinājums

SEO ir svarīgs visiem tiešsaistes uzņēmumiem, tiklīdz tas nodrošina spēcīgu tiešsaistes klātbūtni.Daudzi faktori var ietekmēt vietnes veiktspēju attiecībā uz rangu faktoriem. Starp šiem faktoriem ir dati par produktu. DaudzosGadījumos, digitālās mārketinga speciālisti nespēj saprast tā nozīmi SEO un bieži vien to ignorē. Tomēr, kā redzams iepriekš, jebkurš faktors, kas ietekmē vietrāžus URLun satura atbilstība ietekmē to, kā Google ranīs vietni. Izmantojot iepriekš minētās zināšanas, var norādīt faktorus, kas būsietekmē vietnes veiktspēju attiecībā uz informāciju par produktu. Ir iespējams arī labot dažas kopējās kļūdas, piemēram, trūkstošokategorijas vai informācija par produktu.

November 27, 2017
Kā produktu dati ietekmē SEO: Insalt no Semalt
Reply