Back to Question Center
0

Kur tiešsaistē patērētāji sāk savu iepirkšanās braucienu? Semalt eksperts sniedz vērtīgu izpēti

1 answers:

Literatūras materiālus var iegādāties ikvienu vienību, kas ir vidēja patērētāja vēlme. Šis vidējaispircējs ir nopelnījis izvēli par katru preci ar tūkstošiem konkurējošu pārdevēju, kas piedāvā produktu tiešsaistē vienlaikus.

Klientu sekmju vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi, Frank Abagnale, paskaidro, kur tiešsaistes pircējs sāk atvienot šo vaļīgo galu.

Kur sākt

2016. gadā lielākajā daļā tika izveidots Power Review veiktais tiešsaistes patērētāju pētījumsTiešsaistes pircēji sāk meklēt priekšroku gan Amazon, gan Google. Pēdējais ieņēma 35% no visiem pircējiem, par kuriem bija aptaujāts pirmaisņemot 38% daļu. Tāpat 21% pircēju vēlas sākt meklēšanu mazumtirdzniecības e-komercijas vietnēs, kas saistītas ar konkrētiem zīmoliem.No otras puses, eBay pieder 6% no šīs grupas kā sava izvēles tirgus. Rezultāti radīja satraukumu tirgū, kad bijako izlaidusi cienījama firma, kas specializējas vērtīgos pārskatos, vērtējumos un jautājumu un atbilžu pakalpojumos. Viņu ziņojums ir īpaši iegūtsintereses no e-komercijas spēlētājiem, piemēram, digitālajiem tirgotājiem.

Power Revīzijas konstatējumu precizitāte tika atkārtoti apstiprināta vēlāk tajā pašā gadā, kadcomScore veica liela mēroga patērētāju uzvedības pētījumu. Šo aptauju ne tikai iekļāvās meklēšanas ceļojumā tiešsaistes pircējiem, bet arībezsaistes patērētāji. Savos atklājumos 27% pircēju pārcēlās uz Amazon pirmo ceļojumu braucienā..Tiesiskā meklētājprogramma ieguva 15%kā pirmā pietura pircējiem. Interesanti, ka 13% aptaujāto pievērsās konkrētām mazumtirgotāju vietnēm, lai iepirktos vēlamos priekšmetus arvēl 14% vēršas pie konkrētām mazumtirgotāju vietnēm. Aptaujā atspoguļota mazumtirdzniecības mobilo lietojumu skaits ir 4%. Millennials bija konsekventilielāka izvēle iepirkšanās internetā nekā vecāki pircēji. Vienīgā ievērojamā atšķirība starp diviem apsekojumiem ir zemais rezultāts no meklēšanasdzinēji šeit.

Tomēr mēs nonākam pie secinājuma par dabisko meklētājprogrammu optimizāciju unAmazon kā galvenās digitālās mārketinga platformas, radot interesi un pārveidojot tirdzniecību par pārdošanu. Tā ir arī vieta, kur griezties kaklākonkurence liela apjoma mārketinga un pārdošanas karu veidā. Joprojām uz cipariem uzņēmumi spēj piesaistīt šos abus platformasvar viegli sasniegt un ietekmēt līdz pat 73% no mērķa tirgus segmenta katrā produktā. Lielisks piemērs varētu būt augsta ranga vīriešu apavivietne Google vietnē. Šī vietne var viegli radīt interesi 35% tiešsaistes pircēju pakalpojumā Google un vēl 38% Amazon. Šie skaitļiatspoguļo miljoniem dolāru uzņēmējdarbībā un līdz ar to peļņu.

Spriedums

SEO prakse palīdzēs tiešsaistes uzņēmumiem optimizēt viņu klasifikāciju gan Amazonun dabiskus meklējumus. Šeit galvenais mērķis ir pārtvert un pieslēgties tiešsaistes pircējiem tieši to tiešsaistes iepirkšanās brauciena sākumā. UzLai sasniegtu šo mērķi, jums ir vajadzīgas detalizētas produktu lapas, kurās ir kvalitatīva satura informācija ar pietiekamiem un precīziem produktu aprakstiem. Saturs irķēniņš SEO, tāpēc jūs nevarat kompromitēt jūsu izmantoto datu un aprakstu kvalitāti.

Joprojām satura satur atslēgvārdus un vārdus, kas tiek izmantoti produktāapraksts spogulis tos frāzes, ko jūsu klienti izmanto, lai aprakstītu savu zīmolu vai produktu. Arī cenas, klientu pieredze un atsauksmes ir redzamaslai palīdzētu pārveidot pārdošanu. Tāda pati stratēģija attiecas uz e-komercijas vietnēm, turklāt papildus arhitektūrai var uzlaboties,infrastruktūra un vietnes lietotāju pieredze.

November 27, 2017
Kur tiešsaistē patērētāji sāk savu iepirkšanās braucienu? Semalt eksperts sniedz vērtīgu izpēti
Reply