Back to Question Center
0

Ne tikai Google - Semalt Expert apspriež, kāpēc optimizēt citu meklētājprogrammu

1 answers:

Veicot e-komerciju, SEO ir mugurkauls, kā iegūt klientus visā pasaulē, kā arī palielināt apmeklētāju konversiju klientiem. Tomēr lielākajā daļā amatu mēs runājam par Google vienīgi runājot par meklētājprogrammu optimizāciju. Daudziem cilvēkiem vajadzētu uzzināt, ka SEO ir jēdziens, nevis procedūra, un to var piemērot daudzām meklētājprogrammām. Mūsu uzņēmuma pieredze apstiprina, ka, izmantojot Google vienīgi kā meklētājprogrammu, lai to optimizētu, ir briesmīga kļūda. No daudzām tīmekļa informācijas paneļām meklētājprogrammas ir tikai veids, kā iegūt ne tikai tiešsaistē, bet arī tiešsaistē. Google ir viena no šīm meklētājprogrammām, kas, visticamāk, ir pēc iespējas lielāka.

Kā interneta tirgotājs jūsu galvenā problēma ir klientu ienākšana globālā līmenī, izmantojot internetu kā līdzekli. SEO ir digitālā mārketinga metode, kuras galvenais sasniegums ir daudzie atslēgvārdi un metrika, kas tiem piemīt. Šī parādība nozīmē, ka Google nav vienīgā šo koncepciju izmantošanas metode. No analytics, google vienkārši pārspēj, jo tā ir lielākā meklētājprogramma, un tai ir visaptverošs lietojums.

Nik Chaykovskiy, vecākais klientu panākumu menedžeris Semalt Digitālie pakalpojumi paskaidro, kāpēc digitālajiem tirgotājiem jādomā par meklētājprogrammu darbības jomu .

Vai ir kādas citas vietas?

Google nav vienīgā vieta, kurā varat norādīt savus vienumus. Lielie uzņēmumi, piemēram, Alibaba, ir iemācījušies šo koncepciju un izmantojuši to. Viņi ir veiksmīgi izveidojuši un izveidojuši izcilu autoritāti savās nišās..Viņiem ir spēcīga tiešsaistes klātbūtne. Neskatoties uz to, viņu vietnēs ir tieša satiksme, kas nav no meklētājprogrammām. Tas nozīmē, ka, izmantojot Google vienīgi, var būt ierobežojums jūsu SEO centieniem. Piemēram, persona var tieši doties uz Alibaba, lai meklētu atsevišķu vienumu un nokļūtu Google. Lai izmantotu šo jēdzienu, varat izmantot:

Amazon un eBay.

Daudzi pircēji var izvēlēties priekšmetus eBay. Šī datplūsma neatspoguļo meklētājprogrammas. Labs tiešsaistes tirgotājs uzskaitīs savus vienumus šajās nišās tāpat kā Google. Vietējās SEO metodes strādā pie šīm vietnēm. Piemēram, produkta nosaukums, attēls un apraksts var ietvert atslēgvārdus. Amazon ir filiāļu programma, kas var dot papildu pārdošanas komisijas naudas, nopelnot par jūsu pārdotajām precēm.

Citas meklētājprogrammas.

Veicot SEO, ir arī citas nišas, kuras varat izmantot, lai nokļūtu citos tirgos. Piemēram, daudzi emuāru autori ir atraduši Bing un Yahoo lietošanu, lai ielādētu jebkādus tiešsaistes klientus. Ne visas personas atsaucas uz Google meklēšanas vaicājumiem. No vairums emuāru vadības paneļa citu meklētājprogrammu datplūsmas var piedāvāt dažus vērtīgākos klientus.

Secinājums

Parasti SEO saturs norāda uz Google. Daudzi cilvēki var brīnīties, vai ir nepieciešams optimizēt vietnes tikai Google vienībām. Google vienīgais nav vienīgais meklētājprogramma, kas spēj izmantot jūsu vietni. Vairumā gadījumu Google ir lielākā meklētājprogramma. Tomēr digitālā tirgvedības perspektīva parasti ir plašāka nekā Google vien. Viens domā par meklētājprogrammām, veicot tiešsaistes mārketingu. Tas nozīmē, ka SEO ir jēdziens, kas var tikt sadalīts daudzās interneta platformās.

November 27, 2017
Ne tikai Google - Semalt Expert apspriež, kāpēc optimizēt citu meklētājprogrammu
Reply