Back to Question Center
0

Semalt apraksta e-komercijas reģionālās attīstības tendences

1 answers:

E-komercijas pasaule ir piedzīvojusi milzīgu paplašināšanos, tāpēc visi ticka tradicionālo ķieģeļu un javu veikalu, kas pieejami Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs, likvidēšana ir ļoti tuvu. Neskatoties uz šo e-komercijupieaugums ir sagaidāms visā pasaulē, e-komercija Āzijas un Klusā okeāna reģionā piedzīvos ārkārtēju pieaugumu.

E-komercija pārrobežu jomā pārsniegs vietējos rādītājus ar17 procentu pieauguma temps, kad nākamajos gados paredzams, ka pieauguma temps būs 12 procenti. Eksperts Semalt Digitālie pakalpojumi Igors Gamanenko skaidro, kā e-komercijas joma attīstās dažādos reģionos.

Iemesli, kāpēc tiešsaistes bizness paplašinās

Pasaules tiešsaistes loģistika atvieglo uzņēmējdarbību tiešsaistē, padarot to ērtāku.Ir daudz uzticamu maksājumu metožu, kas ļauj droši apmainīties ar produktiem. Turklāt viedtālruņu izplatība visās valstīskontinenti ļauj piekļūt interneta pakalpojumiem gan attīstītajās, gan jaunattīstības valstīs, savukārt SEO ir kļuvis paruzņēmumu izaugsme tiešsaistē.

Ar pieaugošo vidējās klases ekonomiku Āzijas kontinentā, kur ir cilvēkiMazāk apmierinātības līmeni ar vietējiem produktiem, e-komercija 2022. gadā sasniegs 627 miljardus ASV dolāru. Lielākā daļa e-komercijas darījumu vēršasap produktiem, kas netiek ražoti uz vietas, tāpēc šeit Ķīna ieņem lauvas daļu no tiešsaistes tirgus.

Pārrobežu iepirkšanās Ķīnā

Pateicoties SEO, pārdošana tiešsaistē šajā gadā būs veiksmīgāka. Ķīna vadīs pārrobežu sadarbībutiešsaistes bizness, sasniedzot 200 miljonus tiešsaistes pircēju līdz 2020 ar pārdošanas apjomu 245 miljardu dolāru saskaņā ar Accenture..Kopā aršī konkurējošā sacensība starp Ķīnas Alibaba un ASV Amazonu Ķīnas tirgū veicina tiešsaistes uzņēmumu labas prakses ieviešanu.

Uzvarējušā kombinācija sastāv no tādiem elementiem kā piegādes maksājums uzprodukta izmaksas, atbilstību tiesību aktu prasībām un pārdomātu SEO praksi. Attiecībā uz maksājumu Ķīnas tiešsaistes veikalos ir daudz maksājumumetodes, kas ir drošas un uzticamas. Platformas, piemēram, Alipay (Alibaba) un Tencent (WeChat) ir izveidojušas lielisku sistēmu, kas pieņem maksājumusNo jebkuras valsts.

Pārrobežu iepirkšanās citos reģionos

Saskaņā ar pētījumu, ko KPMG veica Tuvajos Austrumos un Āfrikas reģionos arābu valodāĀfrikā ir liela nozīme pārrobežu tiešsaistes tirdzniecībā. Piemēram, Tuvo Austrumu versija Amazon - Souq- palielināt tiešsaistes pārdošanu reģionā līdz vairāk nekā 8 miljoniem vienību tikai 2017. gada sākumā.

Pārrobežu ienākumi

Saskaņā ar Amerikas federālo izdevumu gada pārskatu, produktu atdeve ir diezgan dārga2016. gada pārskats. Šodien klienti var saņemt atmaksu par pirkuma izmaksām līdz zināmai procentuālai daļai, izmantojot PayPal pakalpojumus.

Pārrobežu pārdošana Amerikā

Pētījums, ko organizē dažādi pētījumu uzņēmumi, norāda uz pārrobežu pārdošanu ASVapmēram 36 procenti no valsts tiešsaistes bizness. Vairāk nekā puse no visiem tiešsaistes pārdošanas apjomiem iziet caur tādām tirgus vietām kā eBay unAmazon, bet vairāk nekā puse no pārrobežu pārdevējiem izmanto USD kā visuzticamāko valūtu. Šajā procesā SEO ir nozīmīgsloma, palielinot pārdevēju klātbūtni tiešsaistē.

Tirdzniecības pieaugums tiešsaistes tirgū ir process, kas ietver novērošanu unīstenojot labāko praksi, vienlaikus ievērojot pieejamos noteikumus. Nav brīnums, ka efektīvi piegādes pakalpojumi ir kļuvuši parAlternatīva tradicionālajām sūtīšanas metodēm, izmantojot SEO, ļauj paplašināt uzņēmuma klātbūtni visā pasaulē. Tāpēc, ņemot vērā gan vietējos, gan vietējospārrobežu pieprasījums un specifika, muitas noteikumi atvieglo pienācīgu tirgus plānošanu.

November 27, 2017
Semalt apraksta e-komercijas reģionālās attīstības tendences
Reply