Back to Question Center
0

Semalt apraksta viesmīlības priekšrocības jūsu SEO

1 answers:
dokuments

Viesu izlikšana paredz, ka jūsu saturu ievieto citā vietnē. Emuāru autori izmanto šo taktiku galvenokārt, lai palielinātu viņu redzamību un iegūtu satiksmi. Viesu norīkošana ir efektīva taktika, kas tiek izmantota, lai uzlabotu SEO centienus.

Michael Brown, Klientu panākumu menedžeris Semalt paskaidro, kā padarīt teicamu viesu pastu.

  • Pirms publicējat viesa pastu, izlasiet vietnes, uz kuru orientējat, noteikumus. Pirmkārt, ir svarīgi sazināties ar emuāra īpašnieku. Lielākā daļa cilvēku, iespējams, vēlētos, lai jūs iesniedzat pilnu ziņojumu vai ideju. Jūsu mērķa emuāra vadlīniju lasīšana arī palīdz jums noteikt to satura vadības sistēmu. Daži uzņēmumi, piemēram, Joomla, WordPress vai Drupal, var pieprasīt, lai tiem būtu lietotāja konts, lai atvieglotu e-pasta un satiksmes izsekošanu, jo īpaši, ja ir daudz SEO automatizācijas rīku.
  • Pirms sazināties ar emuāra īpašnieku, personalizējiet savu e-pastu. Izmantojot personalizētu zīmolu, cilvēki var tieši atrast jūs un jūsu saturu. Dažādiem emuāru autori var pieprasīt atšķirīgu informāciju par jums vai jūsu saturu. Sniedziet pilnu iemeslu, kāpēc jums vajadzēs viesu emuāru. Ja nepieciešams, iekļaujiet saites no saviem iepriekšējiem emuāriem.
  • Izveidojiet atbilstošu saturu. Vienmēr atcerieties, ka saturam jābūt mērķa auditorijai. Jūs nedrīkstat to izmantot kā iespēju, lai jūs varētu runāt par sevi, zīmolu, produktu vai reklāmu..Izveidojiet saturu, kas atbilst viņu vajadzībām, ciktāl tas attiecas uz to, ko jūs darāt savā vietnē. Mērķauditoriju interesē tikai tas, ko jūs ievietojat savos emuāros, un tas atbilst viņu vajadzībām.

Viesu norēķinu priekšrocības

  1. Viesu norīkojums ļauj uzņēmumiem piesaistīt potenciālos klientus no cita emuāra datplūsmas. Tas palielina vietnes reklāmguvumus. Viesu izsūtīšana ir izdevīga mājas lapas rindā SERP algoritmos. Emuārs kļūst autoritatīvs, ja tam ir daudz citu viesu ziņu, kas norāda uz to.
  2. Radīt ciešas attiecības ar citiem zīmoliem ir obligāta. Kvalitātes viesu ziņas padara vietni ciešas attiecības ar citiem tajā pašā nišā. Ietekmīgi cilvēki un organizācijas ir atkarīgas no viņu viesu ziņām, lai sazinātos ar miljoniem klientu. Ar ciešām attiecībām jūs esat droši gūst labumu no šīs satiksmes.
  3. Link ēka ir vēl puse quest norīkošanu. Viesu publicēšana ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegūt potenciālos klientus. Viesu izlikšanas laikā jūs izveidojat saturu, kurā atslēgvārdi tiek kopīgoti ar jūsu mērķa emuāriem. Rezultātā abiem emuāriem ir abpusējs izdevīgums, kā arī vienmērīga apmeklētāju plūsma, kuru iepriekšējā emuārā ir filtrējusi.
  4. Viesu ziņās var būt pogas ar aicinājumu uz darbību. Jebkurā tiešsaistes mārketinga stratēģijā galvenais mērķis ir iegūt atbilstošus lasītājus, kuri noklikšķina uz jūsu saites un nokļūst jūsu saturā. Izmantojot viesa norīkošanu, var iekļaut jūsu emuārā dažas pogas, tostarp aicinājumus uz darbību. Šīs pogas var palielināt jūsu datplūsmu un galu galā padarīt jūsu emuāru slavenu. Tomēr ir ētiski ievērot piesardzību attiecībā uz šo iespēju. Daudzi emuāru autori, kam vajadzīgi viesu ziņojumi, var neatbalstīt šo ideju, jo viņu vajadzība parasti tiek izpildīta jūsu saturā.

Viesu norīkojums var palielināt jūsu saskarsmi ar daudzām citām nišām. Kā redzams iepriekš, tas palīdz veidot ciešas attiecības ar citiem uzņēmumiem, kā arī veidot savu zīmolu. Vissvarīgākais ir tas, ka viesa norīkošana veicina jūsu SEO centienus, un tas var padarīt jūsu emuāra likmi augstu.

November 27, 2017
Semalt apraksta viesmīlības priekšrocības jūsu SEO
Reply