Back to Question Center
0

Semalt atklāj visbiežāk sastopamos mīti par SEO

1 answers:

Neskatoties uz pierādījumiem pieaugošo nozīmi SEO ir pārliecinoši,daži vietņu īpašnieki joprojām atturas izmantot SEO satiksmes optimizācijai. Tomēr dažādi pētījumi apgalvo, ka divas svarīgas lietas, kas biznesāvajadzētu būt organiskajai klātbūtnei un apmeklētāju satiksmei .

Vadošais eksperts Semalt Digitālie pakalpojumi Artem Abgarian atklāj visbiežāk sastopamos mīti, kas saistīti ar SEO.

1. Nepastāvība

Nozare strauji attīstās, kas izriet no biežiem algoritmu atjauninājumiem.Lielākā daļa algoritmu atjauninājumu notiek katru dienu. Tomēr lielākā daļa izmaiņu neietekmē vietnes veiktspēju, jo tāsgalvenokārt sastāv no nelielām tweaks, kas var nebūt redzama ietekme.

2. Sarežģītie paņēmieni

Daži no SEO aspektiem ir pārāk tehniski, kas reizēm ietekmēoptimizācija un tīmekļa vietnes veidošana. Lai gan lielākā daļa SEO darbu pievērš uzmanību stingrām mārketinga aktivitātēm, piemēram, atslēgvārdu atrašanai, radīšanaiatbilstošu saturu, pārraugot klasifikāciju un novērtējot satiksmi .

3. Neefektivitāte

Cilvēki uzskata, ka SEO nepiemērošana nepastāvpateicoties nepārtrauktajai attīstībai algoritmiem un citām izmaiņām. Jēdziens nav taisnība, jo ir ievērojams satiksmes apjomsiznāk no SEO..Īpaša SEO publikāciju, piemēram, Search Engine Journal, lasīšana palīdz atjaunināt uzņēmumu īpašniekus un padara viņus apzinātoskas joprojām ir būtisks.

4. Ilgtermiņa perspektīva

Ir nepieciešams zināms laiks, lai izveidotu klasifikāciju un izveidotu tīmekļa vietniklātbūtne tiešsaistē, kas ir neapstrīdams fakts. SEO tomēr ir stabila un vienmēr sniegs rezultātus tik ilgi, kamēr vietne būs pilnībāoptimizēta.

5. Neparedzamība

Sakarā ar nestabilitāti SEO, cilvēki uzskata, ka tas ir neuzticams.Nav tiešas kontroles par klasifikāciju vai datplūsmu atšķirībā no PCC. Tomēr, optimizējot vietni tā maksimālajam SEO potenciālam,pastāv minimāla problēma .

6. Viegla

Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, nepieciešams ieguldīt naudu, laikuun citi resursi. SEO nav brīva, bet ir salīdzinoši lētāka nekā citi apmaksāti reklāmas kanāli, piemēram, PPC, vai iepirkšanās, izmantojot datplūsmucitas metodes.

7. Tīmekļa vietnes izmaiņas

Patiesībā SEO prasa uzņēmējsabiedrības veikt dažas izmaiņasviņu mājas lapā. Dažreiz tas var veikt dažus tweaks, bet citās - pilnībā pārveidojot visu vietni, lai sasniegtu pilnīgupotenciāls. Jebkuru no ierosinātajām izmaiņām ir atslēga, lai sasniegtu SEO mērķus .

Šodien visi uzņēmumi saskaras ar meklēšanas nozīmes pieaugumusatiksme. Lietotāji izmanto meklētājprogrammas, lai atrastu produktus, pakalpojumus, pārdevējus un informāciju. Ignorējot nepieciešamību pozicionēt uzņēmumumeklēšanas rezultātos var novest potenciālu satiksmi ar konkurentiem, tādējādi negatīvi ietekmējot uzņēmējdarbību .

November 27, 2017
Semalt atklāj visbiežāk sastopamos mīti par SEO
Reply