Back to Question Center
0

Semalt definē 5 mīti, kas kaitē SEO reputācijai

1 answers:

Lai gan SEO prakses veic aizsardzības meklējumus un fona meklējumus, jūsbūs pārsteigts daži no top rezultātiem, kas rodas, meklējot terminu "SEO". Patiesībā Google automātiski ierosina negatīvukomentāri blakus vārdam SEO. Tas noved pie izpratnes, ka šī prakse ir nopelnījusi sev negatīvu reputāciju.

Būtībā SEO atvieglo automatizēto meklētājprogrammu robotiem un zirnekļiem piekļuvitīmekļa lapu, atšifrēt tā faktisko mērķi un nozīmi, un galu galā indeksēt tā saturu turpmākām atsaucēm meklētājiem. Šis organizēšanas processtīmekļa lapas padara to ātri un ērti meklētājprogrammu lietotājiem un pašu meklētājprogrammu, jo tā var radīt attiecīgus meklēšanas rezultātus aīpašs meklēšanas vaicājums.

Artem Abgarian, vadošais eksperts Semalt Digitālie pakalpojumi, paskaidro, kur SEO ir slikta reputācija.

1. Nevēlamas e-pasta vēstules

SEO kā jauns un pieaugošs prakses lauks piesaista starterus un audzēkņus. Iekšuzņēmējdarbības meklējumi, šie starteri mērķē uzņēmumus un tautas personas ar desmitiem nepieprasītu e-pastu, kas galu galā surogātpasta viņu iesūtnēkatru nedēļu. Veids, kādā lielākā daļa ekspertu apgalvo, ka viņi ir eksperti, viņus uzrāda kā maldinošus un krāpnieciskus indivīdus, tāpēc viņiem ir slikta reputācijatirgus. Lielākajā daļā gadījumu e-pasta vēstules sola atrisināt pārāk daudz problēmu mērķa kompānijām ticēt. Tas arī notiek, ka daži no šiemPatiesībā pasludināti SEO speciālisti patiešām ir scammers.

2..Pildspēja Atslēgvārdi

Atslēgvārds ir SEO pamats. Izmantojiet to labi un iegūstiet vēlamos rezultātus. Intas pats uzskats, apzināti vai nevainīgi atkārtojot un pildot atslēgvārdus, lai manipulētu ar meklēšanas vaicājuma rezultātiem, veiktu drosmīgus sodus un sāplai pieņemtu SEO. Raksta atslēgvārdu blīvumam ir jābūt tieši tādam, kāds ir pietiekams, lai sasniegtu labvēlīgu rangu un izvairītos nosods no meklētājprogrammām.

3. Cloaking and Doorway Pages

Šī pretdarbības prakse ietver HTML kodu izmantošanu saturamnoteiktu tēmu ar nodomu manipulēt indeksēšanu un rangu. Kad lietotājs noklikšķina uz saites vai lapas, tie tiek novirzīti uz citu nesaistītutīmekļa vietne par faktisko saturu, kas nozīmē, ka tie tiek izmantoti, lai novirzītu datplūsmu sākotnējā vietnē. Maņu un durvju lapu tehnikuneērtības gan lietotājam, gan meklētājam, tādējādi radot sliktu reputāciju.

4. Tirdzniecības saites

Mēs visi zinām, ka SEO ir e-komercijā. Vietņu īpašnieki un SEO speciālistisapratu, ka ir jāizmanto šī jauda, ​​tādēļ tās rada tādas prakses kā pirkumu saites, lai manipulētu ar klasifikāciju meklēšanas vaicājumos. Šīs saitesmaldinoši apiet meklētājprogrammas, radot viltus lapu autoritāti bez atklāšanas. Tomēr ir likumīgi šādi dzinēji, piemēram, Googlepanākt šo praksi un uzlikt smagas naudas sodus par vainīgajiem.

5. Slēpts saturs un saites

Gudrs un maldinošs paņēmiens, ko izmanto, lai paslēptu vai attēlotu atšķirīgu saturu no tālietotājs noklikšķina. To var identificēt kā tekstu aiz attēla vai balta teksta uz balta fona. Patiesi un cienījami SEO praktiķi irvisticamāk, neizmantos šo tehniku, lai gan joprojām ir bieži un denting SEO reputāciju.

Visās rūpniecības nozarēs ir pieredze un pretī neatliekamām problēmām, kas skar ētiku. TheSEO nozare atbilstoši reaģē un pieņem neētisku praksi.

November 27, 2017
Semalt definē 5 mīti, kas kaitē SEO reputācijai
Reply