Back to Question Center
0

Semalt Ekspertīze: Google Maps kā jaunā sociālās mediju mārketinga forma

1 answers:

Ne jau sen, Google Plus bija galvenā visu informācijas sniedzēja informācijavietējie uzņēmumi. Tomēr uzņēmums "Google mans uzņēmums" jau uzņēmēja īpašnieku vietni. Šodien lietotāji var izmantot Google Maps, lai tie būtu līdzīgifunkcionalitāte. Daži SEO analytics skatās Google Maps, piemēram, sociālo mediju maskēšanu. Daudzi uzņēmumi ir izmantojuši šo pieeju, lai izveidotu sociālo tīkluplašsaziņas līdzekļu mārketinga paņēmieni Google Maps dod augļus.

Google Maps nav sociālās mediju vietne, bet tai ir dažas līdzības ar kopīgusociālās mediju platformas. Tradicionālā sociālo mediju mārketinga (SMM) taktika attiecas uz Google Maps tāpat kā sociālajos tīklos. Google Maps irpotenciāls palielināt jūsu rangu jaudas.

Klientu sekmju vadītājs Semalt ,Nik Chaykovskiy izskaidro funkcijas, kas atrodamas Google kartēs, un tas var ietekmēt klientu apgrozījumu .

Uzņēmuma pārskats kartēs

Katram uzņēmumam ir karte, kurā ir informācija, piemēram, atrašanās vietas dati, zvaigžņu vērtējums,klientu atsauksmes un uzņēmuma fotogrāfijas. Augšējā daļā ir informācijas kopsavilkums, piemēram, vāka fotoattēls, cenu aprēķinsdolāru, lietotāju zvaigžņu vērtējuma, biznesa kategorijas un fiziskās atrašanās vietas virziena saites. Google kartes piedāvā platformu, kas ir līdzīga taisociālajiem plašsaziņas līdzekļiem iekļaut:

  • Saglabāt līdzekli. Varat saglabāt meklēšanu vai vietni, lai atsauktos uz to vēlāk.
  • Tuvumā pieejams. Šī ir informācija par līdzīgiem uzņēmumiem šajā kategorijāsasniegtu no lietotāja pašreizējās atrašanās vietas. Google paziņo, ka gandrīz 80% no tiem tiek meklēti no mobilo tālruņu pārlūkprogrammām..Šis rezultātspastiprina nepieciešamību padarīt jūsu mobilo vietni draudzīgu.
  • Sūtīt uz manu tālruni. Mobilie lietotāji ar Google kontu var izmantot šo funkciju, lai kopīgotu saturusaite vai uzņēmuma atrašanās vieta.
  • Daļa. Pastāv pastāvīga saite, lai palīdzētu lietotājiem nosūtīt lietotāja informāciju atšķirīgāmvietas. Jūs varat saīsināt saiti, izmantojot rāmja kodu, kuru nodrošina Google.

Google Maps sociālais aspekts

Lietotāji var redzēt fotoattēlu. Klienti var dalīties ar attēliem šajā sadaļā.Ir vieta, kas īpaši paredzēta lietotāju vērtējumam. Lietotājs var novērtēt uzņēmumu vai pat atstāt komentāru. Lietotāji var izveidot pielāgotas karteskur viņi var iekļaut savus iecienītākos "punktus", piemēram, uzņēmumus.

Vietējiem uzņēmumiem būtu jāmudina lietotāji pārskatīt uzņēmumus. Personas var arī augšupielādētviņu foto, lai cilvēki varētu vizualizēt to, ko viņi sagaida. Jo vairāk uzņēmumam ir atsauksmes, jo vairāk uzņēmums iegūst vairāk vienaudžuvienādranga kopīgošana. Uzņēmumi var klausīties, ko klienti saka, un veikt nepieciešamās korekcijas.

Secinājums

Google Maps aizstāj Google Plus Local. Sākotnēji Google uzsvēra izveidivietējais sociālo tīkls uzņēmumiem. Šajā laikmetā Google kartes var aizņemt līdzīgu vietu ar nesenajām izmaiņām Google algoritmā.Google Maps, iespējams, nav sociālais tīkls, bet tajā ir dažas funkcijas, kas saistītas ar sociālo mediju mārketingu. Piemēram, lietotājiem ir iespēja to izdarītveicināt viņu uzņēmējdarbību un pakalpojumus, iekļaujot vietu. Var uzlabot SEO, izmantojot meta tagus un lokalizētus un apmaksātusmērķētas reklāmas. Google liek uzsvaru uz vietējo SEO, kā arī, lai padarītu uzņēmumu rangu, izmantojot savu ģeogrāfisko atrašanās vietu. Googlekartes var būtiski ietekmēt tirdzniecību tāpat kā sociālo mediju.

November 27, 2017
Semalt Ekspertīze: Google Maps kā jaunā sociālās mediju mārketinga forma
Reply