Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: kā atpakaļsaišu ietekmē jūsu SEO kampaņa

1 answers:

Jebkurā tiešsaistes biznesā meklētājprogrammu optimizācija ir būtiska tiešsaistes pierādījumu atpazīstamības nodrošināšanaikā arī palielinot uzticamību un konversiju. Šādiem un daudziem citiem iemesliem ranga funkcijai jābūt jebkuram ciparu tirgotājamkas vēlas izpētīt SEO. Saskaņā ar ikgadējiem Google vērtēšanas faktoriem, ko izlaida Searchmetrics, faktori, kurus izmanto Google algoritmsVietņu vērtēšana ietver satura atbilstību un autoritāti, tehniskos un tīmekļa dizaina faktorus jūsu vietnē, lietotāju signālus no Google saturaizpratni un autoritatīvas atpakaļsaišu.

Tomēr dažu mūsdienās izmantoto tīmekļa vietņu rūpīga analīze var pilnībā parādītiesdažādi secinājumi. Piemēram, konkrētam atslēgvārdu komplektam saišu kvalitāte un kvantitāte nedrīkst nozīmēt Google pozīcijuierindo tevi. Piemēram, vietnes ar sliktām saitēm var rast augstāku vērtējumu nekā tām vietnēm, kurām ir spēcīgākas atpakaļsaišu iespējas.

Meklēšanas metrikas atskaites, kuru laikā laika gaitā atpakaļsaišu skaits sarukafaktors, jo Google algoritms mūsdienās dod priekšroku citiem faktoriem. Šīs pārmaiņas izraisa sociālo mediju mārketinga pieaugums. Sociālajos medijos ir daudzkoplietošanas saites, kas var labāk atspoguļot kvalitatīvu satiksmi. Līdz ar to atpakaļsaišu nav galvenais faktors, kā tas bija agrākpirms tam Tie ir tikai faktors, lai pārtrauktu kaklasaites, vienlaikus klasificējot vietas .

Jack Miller, vecākais klientu pieņēmējs Semalt ,diskutē par atgriezeniskās saites nepieciešamību unikālai SEO kampaņai.

Saturs un lietotāja nodoms

Google norāda, ka viena no vissvarīgākajām lietām, kas jāņem vērā, veicot SEOsatura atbilstība. Šis faktors ir tā satura lietderība, kuru jūs ievietojat vietnei lietotājam, ne tikai piesaistot satiksmes tonnas. TheSatura atbilstība ir atkarīga no atslēgvārdu meklēšanas. Google robotprogrammatūras var arī noteikt, ka kāds var izmantot šo situāciju. MelnsCepuru SEO triki, piemēram, atslēgvārdu pildīšana vairs nedarbojas, un Google šos portālus pārtrauc dažu dienu laikā.

Lietotāja nodoms ir atkarīgs no tā, kā lietotājs mijiedarbojas ar attiecīgo saturuMeklēšanas rezultāti. Tagad ir izmantoti tīri ēsmas un slēpes takti masveida satiksmes iegūšanai, lai pareizi izmantotu Google algoritmu,padarot visu procesu tagad satura pamatā. Google iesaka interneta tirgotājiem panākt līdzsvaru starp satura atbilstību un lietotājuapmierinātība, ne tikai atslēgvārdi.

Tehniskie faktori

Jūsu vietnes arhitektūrai nedrīkst būt kļūdas un kļūdas. Vietnei jābūtpietiekami ātri un atsaucīgi strādāt pie dažādām ierīcēm, operētājsistēmām dažādās pārlūkprogrammās. Google algoritms atlīdzina vietni aratsaucīgs mobilais draudzīgs interfeiss, izmantojot rangu. Citi tehniskie faktori, piemēram, vietnes ātrums, faila lielums, iekšējā saite un HTTPShostings stājas spēkā, sasaistot tehnisko informāciju ar SEO un saikni.

Secinājums

Digitālajā mārketingā SEO sniegums veido tiešsaistes klātbūtnes pamatu undigitālais zīmols. Atpakaļsaite ir viena no SEO stratēģijām, kas ir veikusi burvju, kad rangu mājas lapas. Tomēr ar nesenoizmaiņas Google algoritma darbībā, citi faktori, piemēram, HTTPS noteikumi, mobilizētas iniciatīvas, satura atbilstība un sociālie tīklimediju mārketings stājas spēlē. Augsta klikšķu skaits, atslēgvārdu pildīšana un tādas metodes kā ēsma un slēdzis vairs nedarbosies un varēsrezultāts SEO soda. Līdz ar to saišu izveidošana arī nav svarīgs elements, lai izveidotu unikālu SEO kampaņu.

November 27, 2017
Semalt Eksperts: kā atpakaļsaišu ietekmē jūsu SEO kampaņa
Reply