Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: kā novērtēt SEO veiktspēju

1 answers:

Lielākā daļa e-komercijas vadītāju ir apsēsti ar klasifikāciju. Viņi vienmēr meklē Googlekaut ko norāda, ka viņu klasifikācija kļūst labāka. Kad viņi uzzina izmaiņas meklētājprogrammas rezultātos, viņi pieņem, ka viņumeklētājprogrammu optimizācijas (SEO) programmas veiktspēja ir nevainojama. Diemžēl tas ne vienmēr ir taisnība.

Frank Abagnale, klientu klientu sekmju vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi, paskaidro faktiskos faktorus, kas ietekmē jūsu vietnes rangu un veiktspēju.

Konkurence: kas vēl ir ranga?

Mūsdienās konkurence ir pārtapusi tradicionālās bioloģiskās meklēšanas taktikas, ko izmantokonkurenti. Katrs e-komercijas uzņēmuma īpašnieks vēlas, lai vietne pārspēj viņu biznesa konkurentus, lai uzlabotu redzamību, saņemtu klikšķus un veiktupārdošana. Tomēr lielākajā daļā meklēšanas vaicājumu meklēšanas rezultātos tiek iekļauti elementi, kas novirza uzmanību no parastajiem organiskajiem rezultātiem un spiežsaraksti lapas augšpusē.

Personalizācija: Kas ir ranga?

Šodien klasifikācijas ir ļoti pielāgotas tādā mērā, ka vairs nav impersonalizētiklasifikāciju lielākajai daļai meklēšanas vaicājumu. Būtībā, klasifikācija, ko patērētājs redz savā iPhone, atšķiras no jūsu tabletes redzamās klasifikācijas vaidators Tā rezultātā neviens nevar droši apgalvot: "Mēs Google pirmajā vietā!"

Parasti klasifikāciju pielāgo, pamatojoties uz:

  • Atrašanās vieta. Šis ir visizplatītākais faktors, kas ietekmē klasifikāciju personalizāciju.Ja meklētājprogrammas nosaka lietotāja atrašanās vietu, izmantojot šūnu signālu vai ierīces IP adresi, tie nodrošina pielāgotus meklēšanas rezultātus.
  • Ierīces izmantošana. Salīdzinājumi, kas tiek rādīti viedtālruņos, nav tādi paši kā tiem, kas parādāsuz galda vai planšetdatora. Mobilās ierīces parasti saista lietotnes. Tā rezultātā vietnes ar mobilajām ierīcēm labvēlīgāku pieredzi būs augstākas..Japatērētājs meklē kaut ko iPhone, rezultāti būs ļoti atšķirīgi no tā, kas parādās jūsu darbvirsmas rezultātos.
  • Meklēšanas vēsture. Katru reizi, kad jūs piesakāties meklētājprogrammas kontam, meklētājprogrammaiegūst piekļuvi visai jūsu meklēšanas vēsturei. Ideāls piemērs ir tas, ka, piesakoties savā Gmail kontā datorā, meklētājprogramma piesakāsjūsu Google kontu un Google meklēšanu. Šī informācija tiek izmantota, lai pielāgotu meklēšanas rezultātus, kas parādās jūsu ierīcē
  • .
  • Sociālā uzvedība. Izmantojot tādas platformas kā Twitter un Google+, Google iegūst pilnīgu piekļuviuz savu sociālo uzvedību. Tas izskaidro, kāpēc jūsu meklēšanas rezultātos tiek rādīts kāds zīmolu vai draugu saturs, bet tas netiek rādīts citācilvēki sāk meklēt vaicājumus
  • Demogrāfiskie dati. Meklētājprogrammas novieto katru lietotāju demogrāfiskajā grupā, izmantojot topagātnes uzvedība, lai sniegtu ļoti mērķētas reklāmas.

Pamatojoties uz iepriekš minētajiem faktoriem, jūs tagad saprotat, kā meklētājprogrammas rezultāti irpielāgota. Šie faktori sniedz priekšskatījumu, kāpēc ranga pārskatu rīki, iespējams, atgriezīs personas datus bez patērētāja pat tad, ja jūsu rangsinstrumenti rāda, ka vispirms tiek ranžēta visvērtīgākais atslēgvārds. Izredzētajam var nebūt tādi paši rezultāti no to beigām, kas to nozīmēviņi no jums nepiedāvā. Tas nozīmē, ka, ja rangs ziņošanas rīks nevar sniegt precīzus datus, lai palīdzētu jūsu biznesam gūt ienākumus, tadtas nav uzticams rīks, kas norāda uz sniegumu.

Pārstāvniecība: Kādi atslēgvārdi izvēlēties?

Izsekošanas klasifikāciju nozīmē, ka izvēlaties tādu frāžu un atslēgvārdu kopumu, kuru vēlatiesrangs par un apraksta jūsu vietnes veiktspēju šajos vārdos. Jūsu izvēlētajām frāzēm ir potenciāls mainīt izskatujūsu sniegums.

Lielāko daļu laika uzņēmumiem ir viegli izmantot frāzes un atslēgvārdus, kuriem tie jau irlai iekļautu viņu zīmolu vai vārdus ar zemu konkurenci. Tas parasti liek domāt, it kā viņu SEO veiktspēja ir nevainojama, pat jatas nav.

No otras puses, atsevišķas lapas var ierakstīt tūkstošiem frāžu ar ļoti mazupieprasījums. Tas ir balstīts uz daudzu atslēgvārdu jēdzienu, kas ik mēnesi ir 1,5,15 vai 60 meklēšanas vaicājumi, un visi tie sasaistīti ar datplūsmas pieaugumu, salīdzinot araugsti vērtīgi atslēgvārdi, kurus izsekojat savā rangu pārskatā. Atslēgvārdu izsekošana, ko jūs uzskatāt par vērtīgu, atstāj jūs neredzēt slēptos potenciālosilgi asti meklē.

Temporality: Kad tas bija rangs?

Rankings ir diezgan šķidrs un temperamentīgs. Tā rezultātā jūs varat meklēt savu iecienītākoun saprotam, ka tas vairs nav pirmais rangs. Tomēr jūs varat iegūt patīkamu pārsteigumu, lai to pirmo rindā redzētu nākamajā reizē, kad meklēsit.

November 27, 2017
Semalt Eksperts: kā novērtēt SEO veiktspēju
Reply