Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: kāpēc un kā lietot Amazon veidot e-komercijas zīmolu?

1 answers:

Amazones tirgus darbojas kā platforma, kur cilvēki sāk zīmolus un mācāspar patērētāju uzvedību. Tas palīdz uzsākt jaunus uzņēmējus. Biznessvietne var darboties labi, salīdzinot ar tirgus standartu. Izmantojot tirgu kā alternatīvu ieņēmumu avotu, ir papildu priekšrocība.

Artem Abgarian, vecākais klientu veiksmes menedžeris Semalt ,izstrādā, izmantojot Amazon, lai izveidotu veiksmīgu e-komercijas zīmolu.

pamati

Pirms pilnībā realizēt tirgus potenciālu, ir prātīgi sākt arpamati. Amazon palīdz klientiem iegādāties uzņēmumus. Galu galā, kad cilvēks pierod pie tā, kā tas darbojas, tikai tad viņi var izmantotspēks izmantot Amazon, lai augtu zīmolu.

Amazon veido piecdesmit divus procentus meklēšanas vaicājumu. 2016. gada ceturtajā ceturksnīAmazon bija atbildīgs par sešdesmit procentiem no visiem e-komercijas pārdošanas apjomiem. Visbeidzot, lielākā daļa no platformas pārdotajām precēm ir no trešās pusespārdevēji.

Šie fakti norāda, ka lielākā daļa klientu bieži Amazon meklētprodukti. Tādēļ, izmantojot zīmola izpratni un klientu informētību, uzņēmums koncentrēs produktu komplektus un mārketingu par tiemkoncepcijas līdz vietai, kur tā var konkurēt ar top konkurentiem.

Izmantojot Amazon, tas ir pretrunā ar pamatnostādnēm, kā tirgot uzņēmumu potenciālajiem klientiem.Tomēr Amazon ļauj uzņēmumiem veidot savu iepirkšanās uzvedību līdz vietai, kur viņiem ir nepieciešams apmeklēt uzņēmuma tīmekļa vietni. Piemēram,klients var iegādāties konkrētu produktu no uzņēmuma, bet aizvietojumi ir pieejami tikai viņu tīmekļa vietnē..

Amazones reklāmas reklamēšana

Sponsorētās reklāmas Amazonā ir līdzīgas AdWords, jo tās balstās uz atslēgvārdiem. Sponsorētareklāmas ir nepieciešamas, jo uzņēmējs tos var izmantot, lai mērķētu uz uzņēmumiem, kuri nodarbojas ar tiem pašiem produktiem. Klikšķināšanas izmaksas ir mazākas parapmaksāta meklēšana.

Amazon un SEO vērtība

Kad uzņēmums sāk palielināt pārdošanas apjomu, pastāv liela iespēja, kaviņu produkti sāks parādīties top Amazon meklēšanas rangu. Līdz ar to Google izmantos šos augsta ranga atribūtus. Produkta izmantošanaatslēgvārdi kā galvenais bioloģisko meklējumu instruments Google klientiem novirzīs uz uzņēmuma produktiem.

Ar bioloģisko meklēšanu un braukšanas klientiem uz Amazon, pircēji sapratīs, kafirmas produkti parādās vairākās vietās. Tas veicina uzticības sajūtu ar patērētājiem. Ja uzņēmums tirgo savus produktus pareizi,viņi noteikti dos labas atsauksmes. Pārskatīšana zvaigznēm lielā mērā nozīmē nenoteiktus klientus.

Pirms sazināties ar Amazon, tirgotājiem ir vairāki jautājumi:

Mīts 1:

Amazon nekavējoties atbrīvo zīmolu. Tas nav taisnība, jo zīmola pamatspaļaujas uz trešo pusi, kamēr tas darbojas Amazones vadlīnijās.

Mīts 2:

Pēc tam, kad uzņēmums Amazon aizņem uzņēmējdarbību, uzņēmums uzsāk uzņēmējdarbību. Amazon darbinieki lūdz cilvēkiem izvēlētiesstarp tirgotāju pārdevēju vai pārdevēju, bet lēmums ir pilnībā saistīts ar attiecīgo personu.

Mīts 3:

Amazon atšķiras no parastās e-komercijas veikala. Tas ir e-komercijas veikals ariebūvēta meklēšana un ir balstīta uz atslēgvārdiem, piemēram, Google.

Secinājums

Pārdošana Amazonā ir uz lēmumiem balstīta stratēģija un pareiza kontrole.Amazon piedāvā daudzus sarakstus, lai uzņēmumi varētu pārdot un iegādāties klientus. Īpašnieks izlemj viņiem vislabāko stratēģiju.

November 27, 2017
Semalt Eksperts: kāpēc un kā lietot Amazon veidot e-komercijas zīmolu?
Reply