Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: kas jums jāzina par Web-indeksēšanu

1 answers:

Meklētājprogrammas pārmeklē saturu, lai to klasificētu internetā. SEO veidoti interneta materiāliir viegli atrast. XML vietnes kartes izveidošana indeksē vietnes lapas, tomēr tai ir nepieciešams papildu lietojums SEO, kas izmanto vietnipārmeklē informāciju, lai nodrošinātu paredzētās informācijas esamību.

Semalt Digitālie pakalpojumi Frank Abagnale izskaidro aspektus, kas jums jāzina par tīmekļa pārmeklēšanu.

Izprast vietnes saturu

Google pārmeklēšana nodrošina rūpīgu produktu un informācijas uzraudzībuievietot vietnē. Produktu kategorijas ir jāuzrāda saskaņā ar izstrādātajiem modeļiem, kamēr jābūt lapu formātamkonsekventi bez manipulācijām, jauna radīšana vai neplānotu lapu ieviešana.

Pārmeklēšana var tikt bloķēta

Standarta kļūdas, kuru rezultātā trūkst dažu informācijas daļu konkrētāmeklēšana var notikt, jo rāpuļprogramma nespēj piekļuvi pabeigt. Daži SEO jautājumi var radīt formāta sagrozīšanu vai mainīt toURL meklētāja lapas nosaukums un trūkstošā lieluma filtrs. Robots.txt vai Noindex globālā pārbaude var palīdzēt atrisināt rāpuļprogrammas bloķēšanu.

Parasti noraidīto vietņu URL izpratne

Neraugoties uz pareizo SEO, daži vietrāži URL var tikt noraidīti robots.txt dēļ. Mācīties kovietnes var pieredze ļauj atšķirt kļūdainus un apzinātos blokus no kāpurķēžu..

zināt 404 kļūdas

Iespējams atgriezties 404 kļūda, jo meklēšanai nav pietiekamas informācijasdzinēji ir jāiegādājas vai vietne ir neindexed tāpēc, ka tā ir pārtraukta. Klients, kura mērķis ir palielināt tiešsaistes veiktspēju, izmantojotSEO ir jāievēro un jāsaprot iemesls kļūdas ziņojumam, ja tiem ir jāatrod risinājums.

Uzziniet novirzes

Izpratne par rāpuļprogrammu un tā novirzīšanas identificēšana ir svarīga, lai samazinātunoviržu skaits pirms meklētājprogramma atrod reālu vajadzīgo lapu. 302 pārorientēšana uz 301 ļauj noplūstot aptuveni no 15procenti no pārskaitījumiem uz gala lapu.

Identificēt vājos metadatus

Rāpuļprogrammas ir lieliski instrumenti, kā identificēt slikti iesniegto informācijumājas lapā. Viņi analizē, vai lapās ir dublikāts vai tie satur nepareizus meta datus, kas liedz rangu lapas pat ar SEO dēļrobotu Noindex darbība.

Kanonisko tagu analīze

Pēdējo kanonisko tagu ieviešana var būt satura dublēšanas priekšmets,ja to piemēro nepareizi. Analizējot attiecīgo saturu tagiem, izmantojot rāpuļprogrammas, tiek nodrošināts dublēta satura noņemšana.

Atrast pielāgotus datus

Piemērojot RegEx vai XPath papildus rāpuļprogrammām, var nodrošināt identifikācijuizteiksmes un dokumenta XML daļas no meklētājprogrammas. Šī SEO mehānisma daļa norāda, ka rāpuļprogramma satver būtiskas nozīmeslapu elementi, piemēram, cenas, datu struktūra un satura grafika.

Izmantojiet analīzes

Daudzas rāpuļprogrammas izmanto Google Search Console un Google Analytic rīkussniegt informāciju par visām rāpuļajām lapām. Tas atvieglo meklējamo lapu optimizāciju un nepieciešamo datu nodrošināšanu, lai izveidotunepieciešamā informācija meklēšanas kartē.

Labākais rezultāts no rāpuļprogrammām un SEO mehānismiem ir atkarīgs no tīmekļa vietņu veida,un iesniegtais saturs. Pareizo rāpuļprogrammu noteikšana ir pirmais solis, lai nodrošinātu garantētu tiešsaistes klātbūtnipanākumi. Konstatējot atklātā informācijas īpašo iemeslu, veicot analīzi, tiek nodrošināts iespējamais problēmas noteikšanas veids.

November 27, 2017
Semalt Eksperts: kas jums jāzina par Web-indeksēšanu
Reply