Back to Question Center
0

Semalt Eksperts paskaidro atšķirību starp darbvirsmas SEO un mobilo SEO

1 answers:

Digitālajā mārketingā lielākā daļa SEO stratēģiju neuzskata ierīces, kas ir apmeklētājiizmantojiet, lai sasniegtu vietni. Lielākā daļa uzņēmumu ātri aizmirst optimizēt savas vietnes mobilā tālruņa veiktspēju, veicot tomājas lapas izstrāde. Jaunākie pētījumi ir parādījuši, ka mobilie tālruņi aizstāj datorus ar sērfot internetā ar 4% likmi. Turklāt,liela daļa no meklētājprogrammu datplūsmas rodas no mobilajiem tālruņiem, nevis no galda datora, kā iepriekš.

Daži uzņēmumi izmanto šo priekšrocību, lai aizpildītu tirgus nepilnības. Piemēram,lielākā daļa cilvēku izmanto mobilos telefonus, lai pārlūkotu internetu. Šogad janvārī Google skaidri norādīja, ka viens no veidiem ir viņu algoritmsvietnēs ir veids, kā mobilās vietnes reaģē.

Search Engine Optimization ietver palielinātu tīmekļa vietnes redzamību tiešsaistē.Meklētājprogrammas piedalās šajā procesā. Lielākā daļa no viņu kritērijiem ietver vietnes ar mobilajām ierīcēm. No tīmekļa izstrādātājiemNo viedokļa lielākā daļa SEO taktiku, kas paredzēta mobilajām ierīcēm draudzīgām vietnēm, pilnībā atšķiras no darbvirsmas versijas darbības.

Mobilais SEO atšķiras no tipiskās darbvirsmas SEO. Eksperts Semalt Digitālie pakalpojumi, Ross Barber paskaidro šīs diferenciācijas aspektus.

  • Rezultātu lokalizācija..Google mērķtiecīgi izvieto vietējos rezultātus mobilajām ierīcēmierīces. Šī papildierīce padara vietējo SEO perfekti piemērotu vietnei mobilajām ierīcēm. Ģeogrāfiski modificēti meklējumi var sasniegt mobilās ierīces ātrāk nekāviņi nokļūst galddatoros. Tajā pašā laikā līdzīga pieeja darbvirsmā var izraisīt dublēt saturu vairākos domēnos. Tā rezultātā lielākā daļauzņēmumi ignorē šo atšķirību. Tomēr jūs varat gūt labumu no tā, izmantojot darbvirsmas vietnes kanoniskos domēnus. Tajā pašā laikā,optimizējot saturu jūsu mobilajā vietnē, atjaunos jūsu saiti un lapu autoritāti, izmantojot 301 novirzīšanu.
  • Zvana uz aicinājumu uz darbību pogas. Lielākā daļa vietņu lietotāju dodas uz vietni, lai iegūtu informāciju vai informācijupirkums. Mobilajiem telefoniem ir nepieciešami lieli izdalīti pogas. Šī funkcija ļauj viedtālruņu lietotājiem neradīt problēmas ar skārienekrānuieeja Tomēr peles kursors var atšķirt cieši novietotas saites un atbilstoši noklikšķināt uz katriem.
  • saturs. Katrā digitālā mārketinga uzdevumā atslēgvārdi un saturs ir galvenās idejas.Meklētājprogrammas optimizācija ir saistīta ar atslēgvārdiem un saturu. Tomēr ceļu, kurā tiek ievietoti atslēgvārdi mobilajā vietnē, nav veidstas iet uz darbvirsmas vietni. Piemēram, galddatoriem ir nepieciešama zīmola atbilstība un informācijas pārklājums. Šī iemesla dēļ darbvirsmas saturs varsasniedziet līdz 1000 vārdiem un ir mazāks fonts, lai skaisti iekļautu saturu. Tomēr tas nav mobilo ierīču gadījumāmājas lapas. Tālruņa pārlūkprogrammas vislabāk strādā ar lieliem fontiem un saturu no 300 vārdiem līdz 700 vārdiem.

Secinājums

Daudzi uzņēmumi nespēj virzīties uz mobilajām ierīcēm draudzīgām iniciatīvām, veidojot tomājas lapas. Mobilajam SEO atšķiras no darbvirsmas SEO daudzos veidos. Piemēram, mobilā SEO tehnika pieņem, izmantojot mazāksaturs lielos fontos, kas ir pretējs tam, ko Google vēlas no galda datora izvietojuma saturam. Daudzi uzņēmumi, kas izgatavojato vietnes, kas ir mobilizētas, jau gūst labumu no šīs stratēģijas. Tādēļ šīs atšķirības var palīdzēt jūsu SEO kampaņāmlai palielinātu sasniedzamību un iegūtu vairāk apmeklētāju no mobilajām ierīcēm.

November 27, 2017
Semalt Eksperts paskaidro atšķirību starp darbvirsmas SEO un mobilo SEO
Reply