Back to Question Center
0

Semalt izskaidro galvenos aspektus, kā izmantot meklētājprogrammas

1 answers:

Vietnes pārmeklētāji ir īpaši kodēti robotprogrammatūras, kas indeksē jūsu vietni visam saturamun indeksēt to meklētājprogrammās redzamībai. Dažos gadījumos mēs ievietojam saturu mūsu tīmekļa saturā tādā veidā, ka šie rāpuļprogrammas neizdodasatrast. Visu informāciju, ko tīmekļa rāpuļprogrammas nevar atrast, parasti Google neindeksē. Tā rezultātā tas nav jūsulai gan izšķērdēt jūsu SEO centienus. Šī nezināšana ir tīmekļa dizaina kļūda, ko cilvēki rada, mēģinot klasificēt savas vietnes.Tādēļ ir svarīgi savā vietnē veikt rāpuļprogrammas, lai veiktu pamata korekcijas un novērstu kļūdas, kas varētu samazināt jūsu rangu .

Semalt Digitālie pakalpojumi, Jack Miller izskaidro galvenos aspektus, kā izmantot jūsu vietnes rāpuļprogrammas.

Rādītāju izmantošanas nozīme

Rāpuļprogrammas var parādīt, ko redz auditorija. Tā kā daudzi uzņēmēji veido tikai vietnesun nodod saturu, viņi domā, ka viņu mērķa patērētāji to droši redzēs, aizmirsuši par citiem faktoriem, kas to padara neiespējamu.Tas ir gadījums, kad ienāk tīmekļa rāpuļprogrammas. Web rāpuļprogrammas sasniedz savas vietnes visvairāk slēptās vietnes. Viņi var parādīt, ka jums trūkstinformācija par produktu, kā arī daudzas kļūdas jūsu satura vadības sistēmā.

1. Izsekošanas lapas veiktspēja

Viens no būtiskākajiem SEO aspektiem ir atsevišķu lapu progresa uzraudzība. TīmeklisRāpuļprogrammas var izvēlēties savas analīzes un metriku no cienījamiem avotiem, piemēram, Google Analytics un Google Search Console. Viņi var arī palīdzētjūs izseko dažādu lapu veiktspēju, sniedzot jums vērtīgu ieskatu, lai rediģētu informāciju, lai nodrošinātu vislabāko SEO veiktspēju..

2. Tehnisku kļūdu noteikšana

Viens no faktoriem, kas var samazināt jūsu SEO veiktspēju, ir jautājumi par jūsu vietniātrums un atbilde. Vienkāršas rāpuļprogrammas darbināšana atgriež stingrāku atbildes kodu jebkuram URL jūsu vietnē. Kļūdas un novirzīšanas iespējas var noteiktātri izmantojat dažus savus filtrus, piemēram, kļūdu 404 filtrus. Tie var arī sniegt jums informāciju par jūsu vecajām novirzīšanas saitēm un dažādāmvietas, kurās viņi sūta savu informāciju.

3. Rāpuļprogrammas var atrast trūkstošo saturu

Rāpuļprogrammas var noteikt komandas bez indeksa. Tās ir vietnes, kurās ir robotprogrammatūrasnevar sasniegt Izmantojot šo informāciju, jūs varat veikt vajadzīgās korekcijas satura pārvaldības struktūrā un indeksēt visu jūsu saturu.Produktu kategorijas un grupas ar trūkstošām izvēles rūtiņām var saņemt atjauninājumus jūsu datu bāzē.

4. Dublikāta satura noteikšana un noteikšana

Citos lietojumprogrammos rāpuļprogrammas var atrast dublējošu saturu. Šie dati ir saturskas parādās vairākās meklētājprogrammu saitēs. Šāds saturs ir slikts jūsu SEO un vienmēr beidzas līdz samazināt autoritāti jūsu tīmeklīlapas. Rāpuļprogrammas var palīdzēt jums identificēt šādas lapas un palīdzēt jums tos noteikt, izmantojot 301 novirzīšanu.

Vietnes rāpuļprogrammas var noteikt jūsu vietnē dažādas slēptās lietas, kuras varētu ietekmētjūsu vietni netieši. SEO ir sarežģīts process, kas ietver ne tikai pareizu šīs rāpuļprogrammas informācijas izsekošanu un sekošanu,bet nepārtraukta jūsu satura atjaunināšana. Daži trešo pušu tīmekļa rāpuļprogrammas, piemēram, Screaming Frog's SEO Spider vai Semalta analizators darbojas kā tipiskas meklētājprogrammu rāpuļprogrammas. Viņi var sniegt jums vērtīgu informāciju, kas var palīdzēt veikt nepieciešamās korekcijasjūsu vietnes saturu, lai dabūtu dabiskos meklēšanas vaicājumos iegūtu augstāku vērtējumu.

November 27, 2017
Semalt izskaidro galvenos aspektus, kā izmantot meklētājprogrammas
Reply