Back to Question Center
0

Semalt: kāpēc jums ir jākoncentrējas uz vietējo digitālo mārketingu

1 answers:

Pašlaik digitalizācija un ieguvumi no tā ir tradicionālibizness sāk saprast, ka ieguvēji būtu vairāk, ja viņi uzņemtu digitālo mārketingu.

"Mobilo gadu" vairākus gadus ir bijusi digitālās pasaules diskusija.Tiek minēts, ka 2014. gads bija trešais pēc kārtas "mobilā gads". Turpmākos gados, līdz 2016. gadam, tas arī tika saņemtsvienprātība saskaņā ar LifeHack. Tas attiecas uz pakāpenisku pieaugošo mobilo ierīču pieaugumu, lai kļūtu par dominējošoplatforma, kuru izmanto tīmekļa pārlūkošanai, nevis konkrēts gads.

Klientu sekmju vadītājs Semalt ,Andrew Dyhan sniedz ieskatu vietējā digitālā mārketinga un tās pašreizējās nozīmes pamatos.

Statistika liecina, ka:

 • Facebook prognozētie ieņēmumi no reklāmas 2016. gadā bija 26 miljardi ASV dolāru. Mobilās ierīcessasniedza 80 procentus no tā (21,98 miljardi ASV dolāru)
 • Līdz pat 69 procentiem no programmētā digitālā displeja reklāmas tiek izsekotas atpakaļ uz mobilajām ierīcēm
 • Ar vairāk nekā 500 miljoniem lietotāju Instagram ir visstraujāk augošā sociālā videtīkls un viegli integrējas ar Facebook mārketingu.

Datu iegūšana no Thrive Analytics, e-Marketer post, mazajiem un vidējiem uzņēmumiemASV plāno 2017. gadā vairāk tērēt reklāmas, vairāk pievēršot uzmanību mobilajiem tālruņiem. Šī lēmuma pamatā ir vairākcilvēki turpina piederēt viedtālruņiem. Astoņpadsmit procentiem interneta lietotāju Amerikas Savienotajās Valstīs ir viedtālrunis, kura pamatā ir rezultāti noComScore. Daži no iemesliem, kāpēc viedtālruni turpina izplatīties, ir tādēļ, ka Apple ražoja iPhone C sēriju,Android ir zemas klases viedtālruņi, kurus lielākā daļa pārvadātāju atdala, un spēcīgs lietotu viedtālruņu tirgus.

Dažas no uzņēmējdarbības iespējām izmantot ir šādas:

 • Google AdWords un Facebook reklāmas vietējai mērķauditorijai.
 • SnapChat filtri, lai mērķētu lietotājus konkrētā vietā..
 • Pīlinga reklāma palīdz uzņēmumiem ievietot konkurentu profilus Yelp.
 • Instagram izaugsme un popularitāte.

Tradicionālajiem uzņēmumiem vajadzētu izmantot digitālā vilciena priekšrocības. Pretējā gadījumāvislabākie spēlētāji tos izņems.

Amazon

Kad cilvēki runā par uzņēmējdarbību un mārketingu, Amazones platforma vienmēr pagriežassarunās. Vairāk nekā 80 miljoni lietotāju abonē Amazon galveno biznesu. Gada abonēšanas maksa par Amazon summu8 miljardi ASV dolāru, nevis prēmiju dalībnieku izdevumu uzskaite.

Amazon ietilpst lielo uzņēmumu kategorijā. Jautājums ir par to, vai amazie vai vietējie uzņēmumi var konkurēt ar šādiem lieliem uzņēmumiem. Tas ir ļoti iespējams, taču viņu tirgotājiem ir nepieciešams daudz darba.

Cik maza un vietēja digitālā reklāma būtu jādara

Ir četras jomas, kas uzņēmumiem jāpārbauda, ​​ja tās vēlas izdzīvotdigitālā pasaule. Viņi var nedarboties visiem uzņēmumiem, bet tie kalpo kā lielisks sākumpunkts:

 • 1. Atrašanās vietas reklamēšana, izmantojot Facebook vai Instagram.
 • 2. Piesaistot jaunus uzņēmumus, kas klientiem palīdz pasūtīšanai un tiešsaistes pirkumiemkā Bezšuvju, Instacart, Caviar un Postmates.
 • 3. Nodrošina lielāku veikala pieredzi vai vietnes, kas prezentē klientusar ērtu iepirkšanos.
 • 4. Iebūvēti e-komercijas kanāli. Ar šiem uzņēmumiem ir jāstiprina tādi rīki kāatkārtoti mērķtiecīgi izmantojot sociālo mediju (Facebook), lai palielinātu pārdošanas apjomus.

Secinājums

Mazo uzņēmumu dēļ nav grūti konkurēt. Cerams, kaSemalt ieskats liecina par dažām lietām, ko viņi var darīt, lai saglabātu atbilstību un turpinātu plaukt.

November 27, 2017
Semalt: kāpēc jums ir jākoncentrējas uz vietējo digitālo mārketingu
Reply