Back to Question Center
0

Semalt padomi veiksmīgai darbam ar emuāru

1 answers:

Ikvienai e-komercijas platformai, pastāvīgi uzturēt sakarus ar savu klientuir galvenais elements darba praksē. Blogi veido stingru kontaktu ar saviem klientiem. Tādējādi, pievienojot emuāru mūsu mājas lapā ir viens no visvairākefektīvas vietējās SEO metodes.

Semalt Digitālie pakalpojumi Frank Abagnale izskaidro svarīgus emuāra izmantošanas aspektus kā līdzekli saziņas paplašināšanai ar klientiem.

Kas jums jāzina

Jebkura interneta vietne, pievienojot emuāru, nozīmē, ka ir platforma, kur tā irvar kopīgot ziņas, kā arī jaunu atbilstošu saturu. Vairumā automatizēto satura pārvaldības sistēmu parasti ir sadaļa "emuārs".Citiem izstrādātājiem, emuāra kodēšana var būt viegls uzdevums, pateicoties daudzajām bezmaksas veidnēm un CSS nolaižamajām vienībām. Starpība irsatura vadības sistēma, kuru izmanto emuāram. Lielākajai daļai cilvēku emuāra pievienošana tieši ietver vienu pogu klikšķi.Tradicionālās blogošanas idejas jūsu nišai var ietvert:

  • Kā-to padomi
  • Pierādījums par pieredzi
  • Jaunumi, kas saistīti ar jūsu vietni
  • Īpašs dienests, departaments vai funkcija

Neievērojiet tehniskos jautājumus savā emuārā

.

Ja tīmekļa vietnē ir iekļauts emuārs, var būt dažādi jautājumi. ParPiemēram, var aizraujot IA, uzturēšanas izmaksas, ziņu saturu, kā pievienot emuāru vietnei, ārštata darbinieku un izstrādātāju pieņemšana darbāun emuāra automatizācijas funkcijas. Šie ir svarīgākie apsvērumi, taču tiem nevajadzētu aizņemt daudz laika.

Ideja izveidot emuāru sākotnējā posmā nenozīmē daudz tehnisku aspektu.Jebkurā emuāra mērķis ir izveidot labu un efektīvu saziņu ar saviem klientiem. Emuārs ir veids, kā padarīt šo paziņojumunotikt, nevis labas mājas lapas izveidošanas tehniskais raksturs..

Iekļaut paaugstinājumus

Jūs varat ievietot akcijas emuāros. Piemēram, pieņemsim, ka tā ir sieviešu diena, un jūsir tiešsaistes modes vietne. Emuārā varat iekļaut tādu piedāvājumu kā bezmaksas festivāls. Piemēram, jūs varat teikt: "Bring your lady with you,un jūs saņemsiet bezmaksas augu virsotni. "Ir vairākas citas metodes, kuras varat izmantot, lai paziņotu saviem klientiem par veicināšanu. Piemēram:

  • 1. Publicējiet to emuāra ziņā. Jūs varat izmantot emuāra ziņu, lai izskaidrotu dažādus aspektusno jūsu stāsta. Šis ziņojums tiks publicēts permalink
  • 2. Vietnes URL kopīgošana sociālajā medijā. Izmantojiet sociālos plašsaziņas līdzekļus vietējiem kanāliem, lai tos publicētupasts Jūs varat izmantot mērķtiecīgas reklāmas, kas norāda uz jūsu pilsētu. Sociālo mediju vietnes, piemēram, LinkedIn un Twitter, var būt laba vieta, no kuras sāktizraisīt dalīšanu
  • 3. Nosūti e-pastu. Atgādiniet saviem abonentiem par veicināšanu. Atcerieties nodrošinātsaite uz amatu, kā arī kopsavilkums par tā saturu
  • .
  • 4. Izveidojiet Google AdWords kampaņu. Jūs varat izmantot atslēgvārdus, kuru mērķauditorija ir noteiktalieta jūsu apkārtnē. Optimizējiet saturu un satiksmes plūsmu.

Secinājums

Ikviens var sākt blogošanu jebkurā laikā. Labi izveidoti uzņēmumi ir izveidojuši vairākusblogi, kas savā nišā skar dažādus aspektus. Daudzas tīmekļa vietnes var gūt labumu no emuāra izmantošanas arī autopilota režīmā. Emuārs varir labs veids, kā saglabāt pastāvīgu saziņu ar saviem klientiem. Tas ietver dažādas funkcijas, piemēram, komentārus un forumus, kas veidolabas klientu attiecības.

November 27, 2017
Semalt padomi veiksmīgai darbam ar emuāru
Reply