Back to Question Center
0

Semalt pētījums: kā veidot perfektu URL SEO?

1 answers:

Meklētājprogrammas izmanto vietrāžus URL, lai apkopotu visus iegūtos datus, kas atbilst satura lapai.URL dizains var radīt atšķirību attiecībā uz meklētājprogrammu optimizēšanas sekmēšanu. Tie ir dažādas lietas, kas svarīgas aURL, bet citi to nedara.

Vecāko klientu veiksmes vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi, Jack Miller, sniedz padomus, kā uzlabot jūsu SEO ar perfektiem URL .

Vienotie resursu meklētāji (URL) informē pārlūkprogrammas un serverus, kur var atrast lapu.Šīs saites ir formātā, kuru var nolasīt cilvēki, un to uzdevums ir aptvert IP adreses, kuru pamatā ir numuri.

Lai URL būtu uzskatāms par draudzīgu, tajā ir jābūt vārdiem, nevis gariem sarakstiemno burtiem un cipariem. Tās ir efektīvas, jo tās ir lasāmā formā un minimālie atslēgvārdu atbilstības rādītāji, kurus tie pārraidījušimeklētājprogrammām. Vairumā gadījumu URL, kurus automātiski izveidojusi jūsu platforma, nav draudzīgi. Tomēr lielākā daļa platformušobrīd ļauj veidot draudzīgus URL, mainot vietnes hierarhijas noklusējuma burtus un ciparus, izmantojot lapu nosaukumus un ceļus.

Apsveriet šādus divus URL piemērus.

  • https://www.example.com/acaciagoods/purchases?outraange=1879a89sd8904rg4df556ju&purchasesid=7893489
  • https://www.example.com/men-wears/timber/brandx-gekkel-penny-loafer-7893489

Neskatoties uz to, ka otrais URL nav daudz īsāks, var viegli pateikt, kas irTīmekļa lietotājs saņems: lapu, kas saistīta ar vīriešu apģērbu.

optimālu vietņu izveidošana

Tālāk ir norādītas labāko vietrāžu SEO adreses prasības:

  • Vietrāžiem URL jābūt pēc iespējas īsākiem, un tiem nedrīkst būt papildu vārdi vai mapes.
  • Burtciparu rakstzīmes klātbūtne tikai mazajiem burtiem. Izmantojot mazo burtu, tiek samazinātssatura dublēšanās risks.
  • Izmantojot defisi, lai atdalītu vārdus. Pēc meklēšanas ir jāizvairās no atstarpēm un pasvītrojumiemdzinēji uzskata, ka ar šīm zīmēm atdalītie vārdi ir vieni garie vārdi.
  • Lietot atslēgvārdus pēc iespējas.

Izmantojot atslēgvārdus, tiek panākts labāks vērtējums un arī uzlabota lietotāju pieredze.

HTTPS preferences

Google izvēlas uzlabot drošo platformu rangu, kas tiek mitināti HTTPS protokolā.Pētījumi liecina, ka apmēram vairāk nekā 50% meklēšanas rezultātu lappusē ir no HTPPS vietnēm.

HTTP aizstāšana ar HTTPS ir URL maiņa ar ievērojamu risku daudzumu.Google uzskata migrāciju par diezgan labu, jo protokols tiek uzskatīts par drošu. Tomēr 301 vadlīnijas jāpiemēro, lai uzlabotu pārejuun veiktspēja ir jānovērtē, lai atklātu iespējamos jautājumus.

Hashtags vietrādī URL

JavaScript atkarībā no tā tiek uzskatīta par vispārēji pārmeklēamu vai sliktu SEO ekspertiemvai viņi uzskata, ka Google deklarē, ka "mēs parasti veidojam un saprotam jūsu vietnes, piemēram, mūsdienu meklētājprogrammas".

Saturam, kuru var optimāli pārmeklēt, dominē viena URL intonācijaviena satura lapa. AJAX veido vienu vietni neskaitāmām satura lapām, jo ​​īpaši atņemot meklētājprogrammām izņēmumalapas etiķeti, uz kuru tie var saistīt autoritātes signālus un atbilstību.

Kad optimizēt vietrāžus URL

Perfektie URL optimizēšanas laiki ir platformas pārprojektēšana un migrācija. Kā tehnoloģija vai vietnetehnoloģiju izmaiņas, platformas pārveidošana, visticamāk, mainīsies, un tādējādi tas ir ideāls laiks, lai ievietotu prasības attiecībā uz URL sintaksi un saturu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka jūsu vietrāži URL ir jāoptimizē tikai tad, ja tas ir nepieciešamstehnisku iemeslu dēļ vai pārprojektēšanas pasākums, lai izvairītos no riskiem.

November 27, 2017
Semalt pētījums: kā veidot perfektu URL SEO?
Reply