Back to Question Center
0

Semalt pētījums: kādas priekšrocības digitālā mārketinga speciālisti piešķir jūsu e-komercijas biznesam

1 answers:

Jebkurai labai mārketinga aģentūrai jāspēj palīdzēt jūsu e-komercijas tirgum attīstītiesātri samazinot iespējamo stresu. Ir dabiski, ka visi uzņēmumu īpašnieki vēlas paplašināt savus uzņēmumus, radīt vairākpārdošana un sasniegt vadošo pozīciju noteiktā tirdzniecības nišā.

Kā redzams, jums dažreiz ir nepieciešama palīgierīce. Digitālā mārketinga pieņemšana darbāaģentūrai ir jābūt labai sākuma vietai. Jason Adler, klientu servisa menedžeris Semalt paskaidro, kādus 8 ieguvumus jūs saņemtu, ja esat pieņēmuši digitālos ekspertus.

reklāma

Tipiskā mārketinga aģentūra ir piemērota, lai radītu, iegādātos un novirzītusatiksmes, kur tas ir nepieciešams. Kāpēc viņi ir labi? Nu tas ir saistīts ar šiem četriem iemesliem:

  • Pieredze. Kam ir liela pieredze darbā ar dažādiem uzņēmumiem,jūsu mārketinga aģentūra varētu redzēt desmitiem veiksmīgu kampaņu.
  • Organizācija. Jūs saņemsiet detalizētu ziņojumu par to, cik daudz tika iztērēts projektam
  • Laika efektivitāte. Ietaupiet sevi dārgo laiku, ļaujot viņiem rīkotiesmārketinga aspekts bizness, kamēr jūs kārtot visu citu.
  • Ekonomisks. Tā kā viņi pirms tam būtu iegādājušies daudz reklāmasjūsu iesaistīšanās, viņi (aģentūras) var saņemt labākus tarifus.

Satura mārketings

Tāpat kā norāda nosaukums, satura mārketings vērš uzmanību uz grafikas, videoklipu izveidiun izstrādājumus, pēc tam izplatot tos ar mērķi piesaistīt, piesaistīt un pārveidot sērfotājiem klientiem. Mūsdienu pasaulē kurreklāmas saturs tiek izmantots, lai iepludinātu pircējus, satura mārketings rada vērtību. Tā ir mārketinga lomaaģentūra, lai izveidotu jums jaunu, aizraujošu un pievilcīgu saturu.

E-pasta mārketings

Šo mārketinga metodi uzņēmumi nekad pilnībā neizmanto. Tomēr arMārketinga aģentūras pakalpojumi, kas atrodas jūsu rīcībā, var nodrošināt labus rezultātus. Vienkārši izveidojiet sarakstu ar to, kas ir jādara, un savuaģentūra pārvaldīs to jums.

Sociālo mediju vadība

Uzņēmumiem ir diezgan bieži darboties sociālo mediju lapās - Facebook lapā, aYouTube kanāls, Google+ vai Twitter konts. Šo lapu atjaunināšana regulāri ir galvassāpes, kuras iespējams pārvarēt armārketinga aģentūras palīdzība.

Mājas lapu dizains un izstrāde

Uzņēmēji veic uzņēmējdarbību daudzu iemeslu dēļ. Daži to dara tikai tāpēc, kaviņi var, un citi dara to jebkuram citam cēlmetam. Diemžēl ne visi ir kvalificēti, lai izveidotu savu vietni arlaba perspektīva tiešsaistes klātbūtnei (web dizains). Ja esat iesācējs, tad aģentūrai vajadzētu jums palīdzēt.

Fotogrāfija un videografēšana

Videogrāfija un fotogrāfija ir svarīgas, kad runa ir par tiešsaistes preču pārdošanu.Padomājiet par scenāriju, kurā lietotājam nav skaidrības par to, kā produkts izskatās - attēls vai videoklips pēc tam būtu noderīgs.To veiks perfekti laba mārketinga aģentūra.

Konversijas likmes optimizācija (CRO)

Ir simtiem mārketinga aģentūru, kas piedāvā CRO. Šis (CRO)balstās uz testēšanu, kā arī datu vākšanu, lai pārveidotu tīmekļa saturu, kas tiek pārveidots par potenciālajiem klientiem. CRO ir tehniska rakstura, tāpēc toir nepieciešama profesionāla pieredze.

Tā kā bizness aug, jums ir jāizdara vairāk problēmu. Parpiemēram, kā jūs ģenerējat vairāk pārdošanas, jūs saņemat vairāk klientu apkalpošanas dienestu pienākumus. Izmantojot plašāku produktu līniju, jūs saņemat vairāk inventārasekot. Mest daudzos reklāmas iespējas ,SEO atjauninājumi, sociālo mediju mārketinga rīki, un jūs iegūsiet plašāku priekšstatu.

November 27, 2017
Semalt pētījums: kādas priekšrocības digitālā mārketinga speciālisti piešķir jūsu e-komercijas biznesam
Reply