Back to Question Center
0

Semalt skaidro, kāpēc jums vajadzētu domāt par mobilo mārketingu tavai biznesai

1 answers:

Tehnoloģiju izplatīšana 21. gadsimtā ir mainījusi mūsu izaugsmidzīvot un vadīt biznesu. Piemēram, mobilo ierīču pieņemšanas līmenis 2016. gadā ir sasniedzis 80% ar vidējo viedtālruņa konversijulikme ir 64%. Rezultātā komercija nonāca digitālajā sfērā, kur pārdevēji satiekas un iesaistās potenciālajiem pircējiemprodukti. Līdz ar to, SEO mārketinga stratēģijas bija pārveidot, lai atbilstu pašreizējiem laikiem.

Semalt Digitālie pakalpojumi Oliver King paskaidro piecus iemeslus, kāpēc mārketinga stratēģijām vajadzētu kļūt par mobilajām ierīcēm .

1. Mobilajām ierīcēm pavadītais laiks palielinās

Tikai 2016. gadā vidējais Amerikas pilsonis tērē vismaz 10 stundas tiešsaistēkatru dienu dodot priekšroku mobilajiem tālruņiem un planšetdatoriem citās ierīcēs. Kopējais laiks, kas pavadīts tiešsaistē katru gadu, pulksteņi ir 500 stundassniedzot lielas iespējas uzņēmumiem piesaistīt potenciālos klientus, neriskējot pārtraukt viņu ikdienas dzīvi un dzīvi.Tādēļ mobilie mārketings ir priekšnoteikums komerciāliem uzņēmumiem, jo ​​tie var iegūt reāllaika patēriņa modeļus untirgus prasībām, ļaujot viņiem izvēlēties pareizo laiku, lai ieviestu produktu un pārdotu.

2. Lietojumprogrammu veikali ir pircēju paradīze

Meklētājprogrammām ir priekšroka attiecībā uz mobilajām ierīcēm paredzētām iepirkšanās vietnēm. Piešādas vietnes patērētāji var tieši salīdzināt cenas, pasūtījumu un maksāt par vēlamajām precēm un pakalpojumiem no savām mobilajām ierīcēm..Mobilaismārketings padara visas šīs darbības līdz ar to, ka uzņēmumiem jārīkojas, lai digitalizētu mārketinga stratēģijas .

3. Tirgus izaugsme

Izmantojot mārketinga stratēģijas, jūs vēlaties nodot savu tīklu plašā un pieskarietieslielākais iedzīvotāju skaits ir iespējams. Auditoriju var iesaistīt, pamatojoties uz interesi, kas līdz ar to rada pārdošanu. Popularitāteno mobilajām ierīcēm, kas ir vēlamais komunikācijas līdzeklis visā demogrāfiskajās robežās, ļauj viņiem sasniegt plašākus tirgus segmentus. Viņupārnesamība, pieejamība un lietotājdraudzīgums nodrošina šīs ierīces saviem īpašniekiem un lietotājiem. Mūsdienu ierīču ražotāji saglabāatbildot uz iepriekšminēto metriku centienos palielināt pārdošanas ieņēmumus. Līdz ar to tirgotājiem vajadzētu izmantot šo plašulai sasniegtu mērķauditoriju .

4. SMS atvēršanas cenas ir augstākas nekā e-pasts

Īsziņu pakalpojumu (SMS) funkcijas mobilajās ierīcēs ļauj īpašniekiematveriet un lasiet ziņas 3 sekunžu laikā. Šī atvērtā likme ir aptuveni 98%, padarot īsziņas par labāko platformu, lai iesaistītu potenciālos klientussalīdzinot ar e-pasta mārketingu un citām mērķa platformām. Šajā gadījumā visiem tirgotājiem ir jādara, ir izveidot īsu, precīzu uninformatīvi ziņojumi, kas izraisa interesi potenciālajos klientos, padarot tos vēlējus veikt vairāk pētījumu par uzņēmumu vai produktu.

5. E-komercija ir sinonīms mobilajam mārketingam

Ikviena liela vai maza uzņēmējdarbības vienība tagad ietver lietotājam draudzīgu mobilo ierīcipieteikumu, lai papildinātu viņu tīmekļa vietni. Tas ir gadījums ar e-komercijas milžiem, piemēram, Amazon un eBay. Šīs platformas ļauj uzņēmumiemiesaistīties SEO un satura mārketingā, ieviest savas preces un pakalpojumus, rīkot produktu sarunas un netraucēti slēgt pārdošanas darījumusīss laiks visiem patērētāju mobilajām ierīcēm.

Mobilo ierīču integrācija mūsu ikdienas dzīvē pieaug, kad sīkrīkiattīstās, lai aptvertu vairāk funkciju. Savukārt digitālā un mobilā mārketinga rezultātā SEO tirgotājiem būs jāpieliek vienota mobilitātemārketinga plāni, kas var piesaistīt ciparu

November 27, 2017
Semalt skaidro, kāpēc jums vajadzētu domāt par mobilo mārketingu tavai biznesai
Reply