Back to Question Center
0

Semalt: Video mārketinga stratēģija par Facebook, kas jums jāzina

1 answers:

Facebook piedāvā vienu no labākajām platformām videoreklāmu ievietošanai. Atšķirībā no YouTubetai ir lielāka auditorija, kas ir daudzveidīga. Cilvēki izvēlas videoreklāmas, jo tie izraisa iztēli. Turklāt video ir vairākpievilcīgs, salīdzinot ar regulāriem amatiem. Šodien katru dienu Facebook tiek skatīts vairāk nekā 8 miljardi videoklipu. Ja tu vēlieslai paplašinātu savu video klātbūtni, izmantojiet Facebook.

Alexander Peresunko, vadošais mārketinga eksperts Semalt Digitālie pakalpojumi sniedz 11 padomus par to, kā izmantot Facebook video, lai iesaistītos vairāk.

1. Augšupielādējiet videoklipus tieši Facebook

Facebook video saņem uzmanību. Pētījumi rāda, ka Facebook video irlielāka organiskā sasniedzamība salīdzinājumā ar citu platformu videoklipiem. Viņi izpilda četras reizes labāk nekā visas pārējās platformastostarp YouTube.

Automātiskās atskaņošanas funkcija pakalpojumā Facebook, ļauj lietotājiem pārtraukt visu, kas viņiem bijadarot, lai skatītos un klausītos videoklipu, ko viņi neplāno. Jūs to darāt dažreiz, vai ne?

Facebook arī ir skatījumu skaitīšanas funkcija. Izmantojiet to, jocilvēki mēdz skatīties videoklipus, kuriem jau ir daudz skatījumu. No datiem varat noskaidrot, kādi ir līdzīgi videoklipu skatītāji. Tas palīdz radītvairāk satura vienā un tajā pašā nākotnē.

2. Trieciens un uzmanība pirmajos 4 sekunžu laikā

Tas palīdz radīt uzmanību. Dariet to pat tad, ja videoklipam navšokējoši. Dariet to, daloties joks vai humoristisks. Tam jābūt radošam.

Video atvēršanas daļa būtu interesanta, lai auditorijaturpina skatīties Lielākā daļa cilvēku neapmeklē videoklipus, ja sākotnējā daļa ir garlaicīga. Cilvēki arī izvēlas skatīties īsus videoklipus.Īsie videoklipi ir efektīvi salīdzinājumā ar garajiem. Tos var viegli koplietot. Tie tiek arī noskatīti līdz beigām.

3. Izmantojiet Facebook 360 video, lai izveidotu iemiesojošus stāstus

Facebook ieviesa Facebook 360, lai uzlabotu saziņu unmijiedarbība. Tas palīdz radīt auditorijai vairāk eksperimentu. Facebook 360 video ļauj lietotājiem skatīties video no jebkuraperspektīva, ko viņi vēlas. Viņi var pagriezt vai novietot to..

4. Ievietojiet video savā lapā

Kad tiek parādīts videoklips, tas kļūst pamanāms. Raksturo videokas ir mīlēti ar jūsu faniem. Videoklipam ir jābūt attēlotam sadaļā par jūsu lapu. Tam vajadzētu būt lielākam sīktēlam parPārējie. Cilvēki, kuri apmeklē jūsu lapu, visticamāk uzklikšķinās uz tā, kad viņi apmeklēs. Izmantojiet Featured video, lai reklamētu savu gaidāmo notikumu vaijūsu jaunākais videoklips.

5. Caption video

Lielākā daļa Facebook video tiek atskaņoti, izslēdzot skaņu. Parakstiet to tāka jūsu auditorija var uzzināt, kas notiek, kad tā tiek atskaņota automātiski. Padariet parakstu par intriģējošu, lai viņi varētu skatīties

6. Iekļaut aicinājumu uz rīcību

Funkcijas Facebook Call-to-action saņem jūsu videoklipa skatītājuskaut ko darīt pēc tā skatīšanās. Pogai ir dažādi zvani, kas ietver: skatīties vairāk, pirkt tūlīt, uzzināt vairāk u.c.

7. Izmantojiet Facebook Live

Funkcija Facebook tiešraidē ļauj straumēt video tiešraidē bezatstājot Facebook. Jūs varat to izmantot visos pasākuma sagatavošanas posmos. Pirms pasākuma, pasākuma laikā un pēc pasākuma.

8. Ir atskaņošanas saraksts

Izveidojiet atskaņošanas sarakstu, lai kontrolētu cilvēkus, pārvietojoties caur jūsuvideoklipi Tas ļauj ērti meklēt jūsu videoklipus. Lietotāji var sašaurināt meklēšanu, izmantojot piedāvātās kategorijas.

9. Palaist Facebook reklāmas kampaņas

Katru reizi Facebook tiek augšupielādēts tik daudz videoklipu. Piederētkas ir visprogresīvākais par reklāmas samaksu, lai to varētu parādīt jūsu mērķauditorijai.

10. Pievērsiet uzmanību sīktēliem

Izvēlieties labu sīktēlu, jo skatītāji iepriekš redzēs sīktēluskatīties videoklipu. Facebook piedāvā pielāgotus sīktēlus. Izmantojiet šo funkciju.

11. Analizējiet savus rezultātus un uzlabojiet nākamos videoklipus

Izmantojiet analītisko metodi, lai uzzinātu, kā darbojas jūsu videoklips. Paskaties kādaudzi cilvēki to apskatīja, pabeigšanas koeficients un ilgums. No šiem datiem uzlabojiet nākamo videoklipu.

Secinājums

Facebook ir lielāks organisko sasniegums nekā jebkura cita platforma. Veidotizmantojot iepriekš minētos padomus, kurus Semalt jau ir īstenojis, lai pārvestu uzņēmumu uz nākamo līmeni. Tie ir svarīgi ikvienam tiešsaistētirgotājam.

November 27, 2017
Semalt: Video mārketinga stratēģija par Facebook, kas jums jāzina
Reply