Back to Question Center
0

Semalta eksperts paskaidro, kā atklāt un labot lapas ar dublētu saturu

1 answers:

Dublēts saturs ir galvenais trūkums, kad runa ir par rangu meklētājprogrammās. SEOir sarežģīts process, kas ietver tādus uzdevumus kā satura mārketings, saišu veidošana un sociālo mediju mārketings. Tomēr labojot dublikātusaturs var būt grūti. Šīs procedūras galvenās iezīmes ir šādas:

  • Tas prasa tikai nelielas tehniskas izmaiņas
  • Vieta sāk uzlaboties, tiklīdz to labo
  • Google rāpuļprogramma ļoti ātri lejupielādē izmaiņas jūsu vietnē

Semalt Digitālie pakalpojumi Igors Gamanenko paskaidro, kā pareizi strādāt ar satura dublējumu.

Kā satura dublējošais saturs mazina iestādi

Saskaņā ar Google tīmekļa pārziņa emuāru, jūsu tīmekļa satura vai emuāra ziņas reputācijakļūst atšķaidīts, kad tas ir pieejams no vairākiem URL. Praktiski tas var padarīt dažādas lappuses zemas līdzīgam saturam, tādējādi samazinotjūsu SERP redzamību dažiem konkrētiem atslēgvārdiem. Iestādes atgūšana ir vienkārša, jo īpaši, ja mēs izmantojam saites ar kanonisko lapu.

Jānoso saites ar vienkāršu 301 novirzīšanu uz sākotnējo tīmekļa saturulai visas saites norāda uz tipisku galveno lapu. Tā rezultātā šīs lapas autoritāte un satiksme palielinās vienā un tajā pašā pasākumā,kas izriet no tā, ko Google vēlas ranžēt.

Dublikāta satura noteikšana

  • Zinot, ka jums ir problēmas ar dublēt saturu, ir viegli. Vienkārši dodieties uzsavu iecienītāko meklētājprogrammu, piemēram, Google (vai vienu, kuru optimizējat), pēc tam ierakstiet vietni: yoursitename.com. Ja vairākas lapas norāda uzSarakstā ir iekļauts pats saturs, jums ir dublētas saites. Šī parādība nozīmē, ka konkrētajai lapai vai produktam ir vairākas iespējasGoogle robotos..
  • Visizplatītākais veids, kā atrast dublēt saturu, ir elementu skaita noteikšanavai lapas, kuras Google ir indeksējis. Lapa ar kanoniskām atzīmēm var izraisīt atšķaidīšanu. Par to liecina tas, ka dažos gadījumos tas var būt lielsvēl zemāki par produktiem, kurus Google neindeksē.
  • Citos gadījumos Google var radīt vairāk meklēšanas rezultātu par produktiem nekā jums irsavā vietnē. Ja meklēšanas rezultātu skaits pārsniedz jūsu tīmekļa lapu skaitu, pastāv iespēja, ka jums ir dublētas saites.Veicot izmaiņas savā vietnē, var paiet nedaudz nedēļu, lai atjauninātu visas jūsu lapas, kas varētu pārsniegt 800 000. Šis iznākums izskaidro, kāpēc a404 kļūda var apsveikt lietotājus, noklikšķinot uz dažiem produktiem ar veciem URL.

Kā izlabot atkārtotu saturu

Sākotnēji labākais bija bloķēt Google tīmekļa rāpuļprogrammas, izmantojot vienkāršu robots.txt failuveids, kā risināt šo situāciju. Tomēr šis triks nepalielina autoritāti un reputāciju kanoniskajās lapās. Saites joprojām pastāvneskatoties uz to, ka izvairies no sodiem Tomēr jūsu SEO sniegums neuzlabojas.

301 novirzīšana Apache ir labākais veids, kā pastāvīgi pārvietot kanoniskos tagus.Pārsūtīšana ir efektīvāka nekā kanoniski tagi. Jūsu tīmekļa satura kategoriju noņemšana palīdz izveidot vienu vai otru novirzīšanu,kas ir uzticams, pastāvīgs risinājums. Piemēram, vietne vietnes /category1/product1 vietā, vienkārši izmantojiet vietni.com/product1.

Parasti galvenais triks aiz dublēta satura konsolidācijas ir vērsts pret atpakaļsaiņām.Ja atpakaļsaišu gadījumā tiek rādīta lapa ar dublētu saturu, tie parasti samazina jūsu rangu, kā arī negatīvi ietekmē jūsu reklāmguvumus.Dublikāta satura atbilstība un autoritāte parasti ir zema. Tādēļ, lai izvairītos, jāievieš iepriekš aprakstītās metodesGoogle algoritmu sodi.

November 27, 2017
Semalta eksperts paskaidro, kā atklāt un labot lapas ar dublētu saturu
Reply