Back to Question Center
0

Semalta eksperts piedalās video mārketinga padomēs Katram SEO čempionam ir jāzina

1 answers:

Interneta mārketings meklētājprogrammu optimizācija (SEO) ir svarīga lielākajai daļai cilvēku, kasvēlas veikt savu uzņēmējdarbību ilgtermiņā. Satura optimizēšana ir vienkārša, jo tā ietver zināmas stratēģijas. Tomēr daži digitālais mārketingsaģentūras uzskata, ka šis process ir drudžains, it īpaši, ja viņi nezina, ko darīt. Video Meklētājprogrammas optimizācija ir nepieciešama ikvienam tiešsaistēsaturs. Kopš 2006. gada Google iegādājās YouTube un kopš tā laika videoklipu izmantošana SEO ir tikpat svarīga kā jebkurš cits tiešsaistes saturs.

Vairākums uzņēmumu dažādos veidos atrod videomateriālu. Piemēram, daudzi bieži uzdotie jautājumi unkonsultācijas prasa līdzekļus labam informatīvam videoklipam. Apzinoties SEO nozīmi video, var likties šaubīties, kā to pielietot.

Andrew Dyhan, Klientu sekmju vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi definē vairākus vērtīgus padomus, kas videoklipus var padarīt augstāku:

satura garums.

Svarīgi ir iekļaut atslēgvārdus vēstules stāstu panelī. Videoklipsvajadzētu strādāt tāpat kā raksts par emuāra ziņu. Videoklipiem jābūt visaptverošiem, informatīviem, bet pietiekami īsiem. Daudzi pētījumi to liecinavidēji lietotāji videoklipā pavada apmēram 2 minūtes. Saglabājiet videoklipa garumu īsumā: apmēram 5 minūtes. Videoklipi palielina vispārējo pārklājumuno jūsu satura, kā arī piedāvā informatīvu platformu, kurā jūsu aktīvie klienti var noklikšķināt un atrast atbilstošu saturu..Saņem videoklipusakcijas platformās, piemēram, YouTube. Google robotprogrammatūras var iegūt visbiežāk koplietotās saites, kas vēlāk kļūst par kritēriju, lai iegūtu vairākumuno vietnēm.

Videoklipa mērķis

.

Video SEO plāna vīzija, mērķi un vērtība ir galvenie faktoriapsvērt Var izveidot efektīvu video mārketinga kampaņu ar stingru misiju. Tomēr videoklipa mērķiem ir liela ietekmepar to cilvēku nozīmi, kuri tos izmanto. Piemēram, zīmolam paredzētais videoklips var būt informatīvs un tajā iekļaut nopirkt tagad procedūras. Tomēr apdrošināšanas sabiedrībai videoklipu izglītības nolūkos var nebūt.Tā vietā viņi galvenie ir atslēgvārdu izvietojumi.

Ietekme un pārliecināšana.

Ja persona meklē tiešsaistes video, skatītāju loma ir faktors lielākajai daļai cilvēkuapsvērt Videoklipi ar potenciālajiem potenciālajiem vai potenciālajiem klientiem, kas var izraisīt koplietošanu, ir viens no vispopulārākajiem veidiem, kā iegūt pastāvīgu viedokļu plūsmu.Vairāki paņēmieni var padarīt videoklipu sasniegt šādu līmeni. Piemēram, dzirdes apstrādes iekļaušana. Var liktsubtitri, paraksti un paskaidrojošais teksts videoklipā. Šis process dramatiski stimulē gan vizuālās, gan dzirdes sajūtaspalielinot atbilstību.

Secinājums

Šodienas SEO, satura veidošana un video mārketings ir daži jauni paņēmieni, kasir būtiski ietekmējuši daudzus SEO taktikas. Mani kolēģi un es iesaku izmantot šo taktiku īpaši šai auditorijai, kasattiecas uz video paskaidrojumiem. Lai gan šie divi jēdzieni var šķist atšķirīgi, tie ir gan digitālās mārketinga stratēģijas, gan arīspēja palielināt reklāmguvumus. Videoklipi ir labi izskaidrojami, kā arī novirzot auditoriju uz to, kur to izpildītjūsu vietnes aicinājuma uz darbību aspekti. Tā rezultātā video mārketings var būt jūsu mājas lapas klasifikācijas uzdevums, it īpašimeklētājprogrammas.

November 27, 2017
Semalta eksperts piedalās video mārketinga padomēs Katram SEO čempionam ir jāzina
Reply