Back to Question Center
0

Semalta eksperts runā par balss meklēšanu - Ietekme uz SEO

1 answers:

Balss meklēšanas funkcijām ir maza ietekme uz meklētājprogrammu optimizāciju, bet turpināsgadu gaitā palielināt nozīmi. Tiek teikts, ka balss vaicājumiem joprojām ir liela nozīme sabiedrībā salīdzinājumā ar rokasgrāmatuvaicājumu rakstīšana viedtālruņu meklēšanas lodziņos .

Artem Abgarian, vecākais klientu veiksmes menedžeris Semalt Digitālie pakalpojumi, precizē meklēšanu ar balsi un tā saistību ar SEO veiktspēju.

Kas ir balss meklēšana

Runājot komandās ierīcē ar cerību saņemt atbildi, ir balssMeklēt. Daudzas top digitālās tehnoloģijas uzņēmumi savās ierīcēs turpina iekļaut personificētas balss meklēšanas funkcijas. Piemēri ietver "Ok,Google "Google," Siri "ar Apple ierīcēm, Microsoft" Cortana "," Alexa "Amazon un" Bixby "Samsung.

Vairāk nekā puse no Google meklējumu kopskaita nāk no viedtālruņiem. Beidzāsšie divdesmit procenti no tiem izseko balss komandām bez lietotājiem pieskaroties saviem ekrāniem. Pašlaik balss meklēšana ir gandrīz deviņdesmit pieciprocenti no angļu valodas, padarot tos precīzākus. Pamatojoties uz Google konstatējumiem, tas ir līdzvērtīgs cilvēka balss atpazīšanaiprecizitāte.

Balss meklēšanas popularitātes iemesls ir arvien plašāka iekšējā digitālā satura izmantošanaasistenti ar minimālām saskarnēm. Piemēram, Amazon Echo Alexa un Google Home ierīce balstās vienīgi uz verbāliem pieprasījumiem un komandām..Viņiir gan jautri, gan noderīgi, tāpēc lielākā daļa lietotāju mēdz veidot mājdzīvnieku līdzīgu piesaisti, kas padara sarunas dabīgākas.

Sarunu meklēšana ir viena no nozīmīgākajām tendencēm meklētājprogrammu optimizācijāar 70 procentiem no visiem meklēšanas vaicājumiem, kas sastāv no dabiskās valodas. Cilvēki ar savām digitālās meklēšanas ierīcēm runā tādā pašā veidā, kā viņi to darauzdod jautājumus citiem cilvēkiem.

Meklēšana par meklēšanu ar balsi Google meklēšanas rezultātos

Google turpina veiksmīgi sekmēt sarunu meklējumus, kas izriet nobalss meklēšana un atbilde uz jautājumiem. Tas iemācās atpazīt un interpretēt vārdus, kas lieto cilvēku, lai izslēgtu lietotāja nodomuun sniedz visatbilstošākos rezultātus.

Piemēram, gadījumā, ja Google saņem trīs identiskus meklēšanas vaicājumuspar kur iegādāties apavus, tai ir jāpielāgo savi meklēšanas rezultāti, ņemot vērā klienta vēlmi. "Kur es varu nopirkt kurpes?" ir faktiskaispieprasījums. "Kur es varu nopirkt kurpes" ir viedoklis balstīts vaicājums. "Kur nopirkt kurpes" ir viedokļu un faktu apvienojums, kas izraisa neitralitātino darbības vārda, kas parāda nodomu. Šīs atšķirības norāda, ka variācijas, katra variācijas nodoms un spēja kalpot konkrētamrezultātiem ir būtiska ietekme uz to, ka Google rodas meklēšanas rezultātā.

Google ir vairāk vienkāršs atbildes uz citiem gadījumiem. Google mērķisir kalpot kā vienas pieturas aģentūra, lai atgrieztos rezultātos un novirzītu lietotājus uz precīzu lapu, kurā ir pieprasītā informācija. Tas atgādinasniedzot vienotu galīgo atbildi, ko Siri vai Alexa dara, kad lietotāji uzdod viņiem jautājumus.

Secinājums

Zīmoli un e-komercijas vietnes baidās, ka atbildes kārtis rada milzīgus drauduspar vietnes datplūsmas apjomu un klikšķu skaitu. Tas varētu būt taisnība, bet atbildes kartes ir šeit, lai paliktu un labākais risinājums uzņēmumiem,ir sacensties, lai uzvarētu vai riskētu, ka to konkurenti pārņems.

November 27, 2017
Semalta eksperts runā par balss meklēšanu - Ietekme uz SEO
Reply