Back to Question Center
0

Semtal akcijas "Google mans bizness" Essentials Jebkurš SEO čempions ir jāzina

1 answers:

Daudziem uzņēmumiem ir fiziskie biroji un e-komercijas vietnes. Klientu iedrošināšanalai iegādātos caur fizisko veikalu, ir svarīgi, lai uzlabotu pārdošanas ieņēmumus. Arī, izmantojot Search Engine Optimization (SEO) procesu, laipalielināt klientu satiksmi palielina pārdošanas vērtības. Google ir ieviesusi funkciju pildītu lietotni, kas uzlabo uzņēmuma vadībuatrašanās vietas informācija. Lietojumprogrammai var piekļūt, izmantojot vienkāršu Google meklēšanas procesu .

Frank Abagnale, klientu klientu sekmju vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi nodrošina lietotnes aprakstu, lai pilnībā izmantotu tā funkcijas.

Google mans uzņēmējdarbības lietotnes iezīmes:

 • Lietotājs var pārvaldīt vairākas uzņēmuma atrašanās vietas, izmantojot vienu informācijas paneli.
 • Uzņēmuma īpašnieks var mainīt uzņēmuma nosaukumu, adresi un darba laiku.
 • Lietotājs var analizēt un atbildēt uz klientu atsauksmēm, izmantojot lietotni.
 • Fotoattēlu un amatu atjaunināšana ir vienkāršāka, izmantojot Google+ platformu
 • Augsta līmeņa analītiskā funkcija uzlabo tiešsaistes redzamību un klientu iesaistīšanos.

Pārstrādātā lietotnē Google mans uzņēmums ir papildu funkcijas, kas ir pievilcīgasuzņēmuma īpašniekam. Šīs papildu iespējas ietver:

 • Pārrauga, kā uzņēmums tiek attēlots pakalpojumā Google+, Google Maps un Google meklēšanā.
 • Izpētiet veiktspējas analīzi, ko ģenerējis Google +
 • .
 • Piekļūstiet detalizētai atsauksmēm, izmantojot klientu atsauksmes un atrašanās vietas informāciju.
 • Pārvaldiet atrašanās vietas jebkurā laikā..
 • Norādiet atrašanās vietas un pasta adreses zonas uzņēmumiem, kuriem ir ierobežotas darbības.

Android lietotne ir pieejama pakalpojumā Google Play. Varat arī lejupielādēt iOS lietotnino Apple App Store. Tā ir tiesīga lejupielādēt vai uzlabot lietotni Google mans uzņēmums. Jaunā lietotne "Google mans uzņēmums" apvienojas ar SEOatslēgvārdus, YouTube lietotni un Google Analytics lietotni, lai integrētu datus vai informāciju, kas nepieciešama, lai identificētu jauno atrašanās vietas informāciju.

Izpratne par pakalpojumu Google mans uzņēmums

Sadaļā Google mans uzņēmums pārskats ir norādītas svarīgās lietotnes funkcijas.Palīdzības lapa "Google mans uzņēmums" sniedz noderīgu informāciju par lietotnes lietošanu. Izmantojot lietotni, nav nekādu izmaksu. Tas prasa tikailaiks un lietotāja datu atjaunināšanas pūles. Uzņēmuma īpašniekam, kuram ir vairākas atrašanās vietas, prioritārā kārtā jāpiešķir galvenās atrašanās vietas, pamatojoties uz naudas summuvērtība vai stratēģiskie ieguvumi. Vietas var augšupielādēt atsevišķi vai bezsaistē, izmantojot izklājlapu, ja tām ir vairāk nekā 10. Uzņēmējdarbībaīpašniekam jāizveido uzņēmuma konts, ja atrašanās vietas pārvalda vairāki indivīdi.

Vietējās meklēšanas optimizēšana

Vietējā meklēšana ietver SEO procesu. Tas ir detalizētāks nekā pamata Google,Bing un Yahoo meklēšanas tiešsaistē. Vietējā meklēšana ģenerē rezultātus, izmantojot kartēšanas sistēmas; piemēram, Google Maps, Apple Maps, Foursquare,Yellow Pages un Trip Advisor. SEO uzlabo uzņēmējdarbības redzamību un tiešsaistes klientu trafiku. Tas ietver svarīgu datu izplatīšanusimtiem tiešsaistes vietņu. Lai uzlabotu vietējo meklēšanas procesu, ir nepieciešama uzlabota programmatūras platforma, piemēram, Google mans uzņēmums. Tas ir galvenaistiešsaistes meklētājprogramma visā pasaulē. Lietojumprogrammas augšējā kartes platforma ir būtiska, lai uzlabotu vietējo uzņēmuma atrašanās vietu meklēšanu.

Secinājums

Lietotne "Google mans uzņēmums" ir noderīga, lai uzlabotu uzņēmuma redzamību tiešsaistē.Klientu datplūsma vienmēr būs liela uzņēmējdarbības vietnēs, kurās ir liela tiešsaistes klātbūtne. Galvenais jebkura uzņēmuma īpašnieka mērķis irlai radītu augstas pārdošanas vērtības no klientiem, kuri apmeklē tiešsaistes vietnes.

November 27, 2017
Semtal akcijas "Google mans bizness" Essentials Jebkurš SEO čempions ir jāzina
Reply