Back to Question Center
0

Semtal Eksperts: 5 vitāli digitālās mārketinga tendences 2017. gadam

1 answers:

Digitālie reklāmdevēji bieži sastopas ar fiksētām jauninājumiem un digitālajām izmaiņāmvide. Pārmaiņu likme bieži vien ir nežēlīga un reizēm brutāla. Uzņēmējdarbības vēsture parāda, ka adopcija un attīstība ir vienīgie veidiizdzīvot mainīgajā vidē.

2016. gadā digitālās drifts aizsākās, lai pārveidotu mārketinga vidi. Themobilās dominances tendences ir sasniegušas līmeni, kas kaitē darbvirsmas datplūsmai. Vietnes, piemēram, Pinterest un Snapchataug un nepārtraukti piesaista lietotājus. Pašreizējie notikumi ir parādījuši, ko digitālie patērētāji paredz.

Ar pieredzi darbā ar dažādiem maziem un vidējiem uzņēmumiem,gadu gaitā mēs esam piedzīvojuši dažādas pārmaiņas, gaidot jaunus jautājumus un optimizējot jaunas iespējas, zaudēt vai pielāgot: mūsu gadījumā tassakot, izrādījās taisnība. Tādējādi mēs vienmēr koncentrējamies uz horizontu, lai mēģinātu un paredzētu, kas ir nākotnē.

Sākot ar 2017. gada trešo ceturksni, vadošais eksperts no Semalt ,Nik Chaykovskiy ir apkopojis sarakstu ar tendencēm, kas ir digitālā mārketinga pamatā, lai palīdzētu reklāmdevējiem optimizēt šīs jaunās attīstības iespējas.

1. Mobilais telekomunikāciju lietotājs

Pew Research pētījums liecina, ka mobilie tālruņi ir strauji palielinājušiesCentrs attēlo, ka 77 procentiem ASV pilsoņu pieder viedtālrunis. Šogad statistika parādīs, ka viedtālruņi ir visvērtīgākie klientivisvairāk vēlamais iepirkšanās partneris.

viedtālrunis tagad var pārbaudīt produktu atsauksmes, ieteikt produktus un veiktpirkumi, izmantojot pārlūku. To, cik lielā mērā šīs ierīces tiek integrētas mūsu ikdienas dzīvē, tās kļūst par daļu no mūsu kultūras.

2. Live Video Streaming iegūst Traction nepārtraukti

2015. gadā tika uzsākta tiešraides straumēšanas lietotne Meerkat, un tā bija novitāte.Gadu vēlāk vissmagākie sociālo mediju portāli tika pārvietoti no Facebook, Twitter, Instagram un YouTube.

Straumēšanas straumēšana nodrošina zīmolu un tirgotāju konkurētspēju, salīdzinot ar citiemplatformas, jo tas bagātina klientu pieredzi. Labi izstrādāta tērzēšanas tērzēšana ļauj zīmolam nodrošināt pārredzamību un arī ļaujmijiedarbība, kas nekad agrāk nav piedāvāta.

3. Big Data Empowers Personalizācija

Lielie dati ir būtiski uzlabojuši pielāgoto lietotāju pieredzi. AmazonSpotify un Netflix ir lielu uzņēmumu piemēri, kas optimizējas pēc lieliem datiem ar mērķi nodrošināt lietotājiem augstupersonalizācija. Datu pieaugums ļauj zīmolam labāk prognozēt un sasniegt mērķus, kā rezultātā palielinās lietotāju skaits.

4. Mārketinga automatizācija ir vairāk klāt

Vairums tirgotāju uzskata kritisku mārketinga automatizācijuveiksmes elements. Šobrīd automatizācija tiek izmantota, lai pilnveidotu satura mārketinga aspektus.

5. Iegremdējama reklāma veicina satura mārketingu

Satura mārketings ir bijis pamats sliktam un labam saturam. MilzīgsEsošo datu apjoms ir novedis pie tā, ka novatoriem ir jācenšas izstrādāt labākus veidus, kā iesaistīt savu auditoriju un izstrādāt stratēģijas, lai iesaistītu lietotājusdažāda pieredze.

Nobeiguma domas

Visattīstītākie uzņēmumi, kuri ir lieli vai mazi, ir spiesti attīstīties un ieviest jauninājumusjaunas ilgtspējības nodrošināšanas stratēģijas. Koncentrēšanās uz iepriekš minētajām tendencēm un to integrēšana ir lielisks solis ceļā uz atbloķēšanudažādas mārketinga iespējas.

November 27, 2017
Semtal Eksperts: 5 vitāli digitālās mārketinga tendences 2017. gadam
Reply