Back to Question Center
0

SEO & Digitālais mārketings - maģiskā izpratne no Semalt

1 answers:

Iedomājieties, ka tam ir veikals, bet tam nav neviena izkārtojuma. Labākajā gadījumā ziņkārīgi cilvēki varētu samazināties, lai pārbaudītu produktus vai pieprasītu produktus, kas nav saistīti ar to, ko jūs pārdodat. Bet kas, ja jums būtu veikals ar pareizs pārdodamo produktu nosaukums un attēli? Tas mudinātu potenciālos klientus reģistrēties, uzdot jautājumus parproduktus un pat nopirkt dažus produktus. Šīs izredzes var izplatīt vārdu par jūsu veikalu un produktiem citiem cilvēkiemkas nozīmē lielāku satiksmi, kā arī pārdošanu. Pirmais piemērs ir līdzīgs vietnei, kura nav optimizēta otrajā brīdī Piemērs attiecas uz labi optimizētu vietni.

Vadošais eksperts Semalt Digitālie pakalpojumi, Andrew Dyhan, rūpīgi apraksta stratēģiju, kā apvienot SEO un digitālā mārketinga procesus.

Kas ir SEO

Meklētājprogrammas optimizācija (SEO) ir process, kā padarīt vietni viegli identificēt,viegli kategorizēt un pārmeklēt. Pamata līmenī optimizācija palīdz patērētājiem atrast jūsu biznesu tūkstošiem vai vairāk miljoniem citu uzņēmumu un ir neatņemama digitālās mārketinga stratēģijas sastāvdaļa.

SEO mērķis ir vadīt lietotājus uz jūsu uzņēmumu, izmantojot tiešsaistes platformas. Lai to sasniegtu,jūsu vietnei jābūt augstu meklēšanas rezultātu lapā (SERP). Lai tas būtu vieglāk saprast, šeit ir lielisks piemērs:

Katru mēnesi tiešsaistē ir vairāk nekā 14 miljardi meklēšanas vaicājumu. Tagad iedomājieties ko notiks, ja daļa no 14 miljardiem meklēšanu meklē jūsu biznesu. Lai iegūtu atbilstošu datplūsmu uz jūsu vietni,uzņēmumam jābūt ļoti augstam SERP, maksā par klikšķi un sociālo mediju mārketingu.

Jebkuram biznesam, kas spēj attīstīties, tai ir jāreklamē. Un jebkurai tiešsaistes biznessiSEO ir līdzvērtīga bezmaksas reklamēšanai. Jūsu vietnes optimizēšana ļauj viegli ierakstīt SERP pirmajā lapā.

Tā kā ir kopīgs uzskats, ka cilvēki skenē un pārskata pirmās 2 SERP lapasPirmajā lappusē rādītāja vietā jūsu biznesam ir iespēja atrast tos, kuri meklē informāciju pirms produktu iegādes.

Kā darbojas SEO

Meklētājprogrammu rāpuļprogrammas izmanto tekstu, lai noteiktu lapas saturu. Viņi aizpilda numurukas ietver meklēšanas rezultātus, ietverot pārmeklēšanu, skenēšanu un indeksēšanu, kā arī atbilstības un reģenerācijas novērtējumu.Elementi, kas, kā zināms, veicina kvalitātes rādītāju, ir šādi:

  • Meta tagi
  • Pieejamība un lietojamība
  • Lapas saturs
  • URL un vietņu nosaukumi
  • Lapu dizains
  • Saiknes raksturojums

Lai saprastu, kā darbojas šis cikls, ir svarīgi iepazīties ar informāciju par to, kā SEO darbojas:

1. Pārmeklējumi:

Meklētājprogrammās ir programmatūra, kas pazīstama kā zirneklis vai rāpuļprogramma, kas pārmeklēsaturu tīmekļa lapā. Parāds, ka zirnekļa nav iespējams pamanīt, ja ir pievienota jauna lapa vai ir atjaunināta vecā versija katru dienu Rezultātā daži zirnekļi mēnesi vai divus nevar apmeklēt vietni. Turklāt rāpuļprogrammas nevar pārmeklēt ar paroli aizsargātulapas, Flash filmas, attēlus un Javascript. Tātad, ja jūsu vietnē ir lielākā daļa no tiem, ir ieteicams palaist atslēgvārdu simulatorulai redzētu, vai programmatūra tos pārmeklē.

2. Indeksācija:

Kad zirneklis pārtrauc indeksēšanu, lapas tiek saglabātas vai indeksētas a milzīga datubāze, kurā tiek iegūta attiecīgā informācija, kad lietotājs ievada konkrētu atslēgvārdu meklētājprogrammās.

3. Meklēšanas darbs:

Katru reizi, kad tiek uzsākta meklēšana, meklētājprogramma apstrādā pieprasījumu un salīdzina to ar indeksētu saturu. Lai sniegtu precīzus datus, meklētājprogrammai ir jānovērtē visu lapu atbilstība un atbilstība tos ar indeksētiem datiem un atslēgvārdu, kas ievadīts SERP.

4. Algoritms:

Šis ir diagnostikas rīks, kas paredzēts, lai izspēlētu kataloģizētus atslēgvārdus un vietrāži URL ar atbilstošām frāzēm. Tā novērtē iespējamās atbildes un atgriež lapas ar frāzi vai vārdu, kas ievadīts meklēšanas laikā. Būtībā ir 3 algoritmi: On-site, Off-site un Whole-site algoritmi.

Katrs algoritma veids skata dažādās tīmekļa vietnes vietās, tostarpsaites, meta tagi, atslēgvārdu blīvums un nosaukumu birkas. Tā kā meklētājprogrammas turpina koriģēt savus algoritmus, jums ir jāuztraucas parizmaiņas, lai saglabātu augstu klasifikāciju.

5. Iegūšana:

Meklēšanas rezultātos tiek parādīts procesa gala rezultāts.

Saikne starp SEO un digitālo mārketingu

Lielākā daļa cilvēku domā, ka nav atšķirības starp SEO un digitālo mārketingu,Lai to noskaidrotu, ir svarīgi tos padziļināt. SEO mērķis ir radīt organiskos rezultātus. No otras puses, digitālais mārketings ir vērsts uz visaptverošu biznesa pastāvēšanu tiešsaistē, kas pārsniedz meklētājprogrammu optimizāciju. Lai palīdzētu tiešsaistes biznesamjāuzņemas uzticama digitālās mārketinga pieeja un jāizveido efektīva SEO stratēģija.

SEO-Integrēts digitālais mārketings

Daži mārketinga eksperti atsaucas uz visaptverošu SEO kā integrētu digitālo mārketings. Arvien vairāk un vairāk, SEO kļūst par kritisku aspektu efektīvu digitālo mārketingu. Lai to saprastu, jums jāciena cik daudz gadu laikā SEO ir mainījies. 90. vai 2011. gadā spēkā esošie paņēmieni tagad ir novecojuši, un tas prasa jaunas metodes.Šodien ir daudz vairāk faktoru, kas tiek izmantoti, lai ietekmētu SEO, tostarp sociālo mediju un cienījamu saikni, atšķirībā no pagātnes.

Izveidojot efektīvu SEO stratēģiju

Lai izveidotu lielisku SEO sistēmu, jums jāievieš efektīvs SEO stratēģija. Laba stratēģija ietver:

1. Mērķa tirgus:

Efektīva SEO ir ne tikai, lai virzītu datplūsmu uz jūsu vietni, tai vajadzētu palīdzēt lai precīzi pielāgotu klientu demogrāfiskos datus un ģeogrāfiskos apstākļus, lai pārliecinātos, ka jūs sasniedzat izredzes, kas interesējas par jūsu produktiem.

2. Mobilajām ierīcēm piemērota pieeja:

Google pieprasa, lai šīs vietnes atbilstu mobilajām ierīcēm un nodrošinātu vienādas tiesībasapmierinātība ar lietotājiem šajās ierīcēs tāpat kā cilvēki, kuri izmanto datorus.

3. Vairāk iespēju meklētājprogrammās:

Lai efektivitāte jūsu vietnē tiktu veikta ne tikai vienā meklētājprogrammā bet citās meklētājprogrammās.

4. Atslēgvārdi atbilst ienākumiem no ieguldījumiem:

Pievērsiet uzmanību attiecīgo cilvēku atslēgvārdu identificēšanai un izmantošanai izmantojiet, lai meklētu informāciju, lai nodrošinātu ROI.

5. Kvalitatīva satura un skaidra tīmekļa vietne:

Jūsu vietnei jābūt draudzīgai lietotājiem, skaidrai navigācijai un kvalitatīvam saturam.

Galu galā, mainīgo algoritmu pasaulē vienmēr to jāzina SEO ir nebeidzams process. Lai palīdzētu jums uzplaukt starp visām šīm izmaiņām, domājiet par savu mērķauditoriju, ieviest stabilu optimizācijas stratēģijas un padomājiet par vietnes lietojamību.

November 27, 2017
SEO & amp; Digitālais mārketings - maģiskā izpratne no Semalt
Reply