Back to Question Center
0

Veiksmīga e-komercijas uzņēmējdarbība: padomi no Semalt

1 answers:

Atverot e-komercijas biznesu, tās panākumi ir ļoti atkarīgidaudzi faktori, no kuriem lielākā daļa vēršas pie SEO. Daudzu sarežģījumu dēļ daudziem cilvēkiem ir grūtības manevrēt e-komercijāproduktu izvēle, niša, tīmekļa vietnes izveide, SEO un mārketinga stratēģiju izstrāde utt.

Šajā digitālajā laikmetā ir ļoti daudz e-komercijas vietņu. Kad esat ameklētājs, ir grūti zināt, kura vietne jums jāatver. Jack Miller, Klientu veiksmes menedžeris Semalt ,atklāj vairākus SEO veiktspējas faktorus, kas var pozitīvi ietekmēt jūsu e-komercijas biznesu.

E-komercijas veikala atvēršana

Atverot e-komercijas uzņēmējdarbību, ir labi izvēlēties šauru nišu, kasir zema konkurence. Lielas mērķa nišas piedzīvo ļoti spēcīgu konkurenci no jau izveidotajiem veikaliem, piemēram, Alibaba unAmazon. Veiksmīgai SEO var būt grūti, jo jūsu lapas iestāde nevar atbilst viņu reputācijai un atsauksmēm. Lai veiktu labu šādābiznesa modelis, jums ir nepieciešams:

  • Jūsu tirgus atbilstošas ​​zināšanas un analīze
  • Tiešsaistes mārketings un e-komercijas prasmes
  • Uzticams jūsu produktu piegādātājs, piemēram, filiāles un
  • Kapitāls, lai piesaistītu vairāk zināšanu un maksātu dažus instrumentus

Vienkārši automatizācijas rīki, piemēram, nišas meklētājs un Google AdWords, var jums palīdzētdaži nišas pētījumi, kā arī atslēgvārdi, kas jāizmanto jūsu tīmekļa saturam..Šauri atlasītas reklāmas var palīdzēt sasniegt personas, kuras iruz niša, kuru mērķauditoriju atlasāt automātiski, piemēram, Facebook reklāmas.

Izmantot pilienu nosūtīšanas spēku

Daudzi digitālie mārketinga speciālisti dod priekšroku piltuvei, jo tas novērš nepieciešamībulai uzglabātu inventāru vai nodarbotos ar precēm pats. Tās piegādā preces tieši uz piegādātāja adresi, kuru piegādā pircējsTava mājaslapa. Rezultātā ir darba dalīšana un specializācija. Katra puse piedalās to darbībā.Kā digitālā mārketinga speciālists, šī opcija var dot jums plašas iespējas specializēties tiešsaistes tirdzniecībā, piemēram, SEO nevis produktaiepirkums. Tomēr pārkraušana notiek ar nedaudz ierobežojumiem. Piemēram, peļņas normas ir ļoti zemas, un pārdevējsneuzskata pašus produktus.

Ražošanas uzņēmumi var sasniegt patērētājus

Uzņēmumi, kuru galvenais darbs ir produktu ražošana, var gūt labumu no veiksmīgas darbībase-komercijas vietnes. Jebkurš uzņēmums, kas ražo un pārdod zīmolu, var:

  • Atveriet vietni produktu pārdošanai patērētājiem
  • Pārdod savus zīmolus daudzu produktu tirgū, piemēram, Amazon
  • Pārdošana izplatītājiem un vairumtirgotājiem, kuru uzdevums ir sadalīt lielāko daļu vai
  • Divu vai visu iepriekš minēto metožu kombinācija

Ražošanas uzņēmumus ir grūti uzsākt un darboties. Tāpēc tas ir būtiskilai digitālais tirgotājs varētu iegūt produktus no dažādām jomām un izveidot unikālu zīmolu.

E-komercija ir plaša joma ar daudzām iespējām. Daudzi uzņēmēji zina parciparu mārketinga bezgalīgs potenciāls, taču tam ir grūtības pēc iespējas pilnīgāk to izmantot. Piemēram, ir dažādas komerciālas tīmekļa vietnesgrūtības atrast klientus no lielā interneta. Izmantojot iepriekš minētos ciparu mārketinga padomus, varat veiksmīgi veikt e-komercijas uzņēmējdarbību tiešsaistēun saglabāt ilgtermiņa izaugsmi.

November 27, 2017
Veiksmīga e-komercijas uzņēmējdarbība: padomi no Semalt
Reply