Back to Question Center
0

Veiksmīga video mārketings: Top 5 padomi no Semalt

1 answers:

Ko jūs iestatāt, lai sasniegtu, kad ievietojat videoklipu savā vietnē vai sociālajā tīklāmediji? Vai jūs vēlaties, lai tas iet vīrusu? Nu, tas nedrīkst būt jūsu vienīgais mērķis. Kā tirgotājam jūs, iespējams, dzirdējāt vai lasījāt parpārsteidzoši statistikas dati: pēc 2017. gada video mārketinga kampaņas būs apmēram 70% no visiem patērētājiemdatplūsma, videoreklāmas pieaugs 5 reizes ātrāk nekā galvenās lapas, kā arī jūs saņemsiet lielisku reklāmguvumu līmeni par 800%. Tas nozīmē, ka alabs lasījums, vai ne? Tātad, kā jūs izveidojat pārliecinošus videoklipus?

Aleksandrs Peresunko, Klientu veiksmes menedžeris no Semalt ,sniedz ieskatu veiksmīgā video mārketingā.

1. Centrālo savus videoklipus ap stāstu

Tajā ir tūkstošiem kaitinošu videoklipu, kas neuzlabojasar tiešsaistes pūļa. Vai neesi tas puisis. Koncentrējieties uz vērtības pievienošanu un, protams, jūs saņemsiet potenciālos klientus. Pielāgojiet klienta iespējasvajadzības, un viss pārējais ir kārtībā. Jūs vienmēr varat iesniegt stratēģisku un atbilstošu aicinājumu uz darbību kopā ar "izsekot"Vietrādis URL videoklipu beigās (tikai pārliecinieties, ka tas attiecas uz jūsu stāstu).

2. Padarīt to labāko desmit sekundes jebkad

Vai zinājāt, ka lielākā daļa cilvēku noklikšķina prom pēc tikai 10 sekundēm vai arīmazāk? Ko tas nozīmē? Vienkāršs: nokļūstiet tavā brīdī tieši no paša sākuma. Mēģiniet radīt interesi, uzdodot jautājumus vai izmantojot teaserusuzreiz tos piestiprināt. Apakšējo līniju var izmantot, lai cilvēki varētu smieties, iemācīt vai iedvesmot tos .

3..Apgaismot

Būtu mēms, lai veiktu garlaicīgu video. Tik daudz, kā jūs plānojatlai pārvērstu skatījumus par potenciālajiem klientiem, jums nav jākoncentrējas uz mārketingu. Jūsu auditorija vēlas smieties, iegūt apgaismību un izkļūt no viņugarlaicīgs darba laiks. Humors strādā brīnumus. Padomā no kastes. Nepakļaujiet to, ko jūs redzat citiem savā niša darot. Esi radošsun uzņemties risku. Saskaņā ar Dharmesh Shah (HubSpot dibinātājs un CTO) vairums videoklipu ir pārāk nervozi un konservatīvi. Ja vēlatiesizceļas, tad jums jābūt radošiem.

4. Optimizēt meklētājprogrammām

Ir daudz taktiku, ko varat izmantot, lai nodrošinātu, ka jūsu videoklipi ir pieejamiviegli atrodama Google un citās meklētājprogrammās. Lai sāktu, uzņemiet videoklipu savā domēnā. Otrkārt, ļaujiet iegult jūsuvideoklipus, jo tas palielina saišu piesaistes iespējamību un, kamēr jūs to atrodaties, neaizmirstiet izmantot video vietņu kartes.

Runājot par videoklipu SEO, apraksti ir viss. Viņi(apraksti) ļauj meklētājprogrammu zirnekļiem izmantot jebkādus jūsu videoklipus. Pārliecinieties, ka visi jūsu videoklipi ir atzīmētiatbilstošie atslēgvārdi, nosaukumi un apraksti.

5. Izglītot un pierādīt savu vērtību

Vai zinājāt, ka meklē apmēram divas trešdaļas no jūsu auditorijaskaut ko jaunu iemācīties? Izmantojiet šo iespēju, lai iemācītu viņiem, kā viņi var izmantot jūsu pakalpojumus. Piemēram, izveidojiet tīmekļa seminārus, lai saņemtujūs pārdodat savu zīmolu kā labāko, kas atrodas noteiktā nišā. Tici vai nē, videoklipi patiesībā ir jūsu apstiprinājumsprodukti / pakalpojumi apmierina vajadzību.

November 27, 2017
Veiksmīga video mārketings: Top 5 padomi no Semalt
Reply